نتایج جستجو برای عبارت :

پولک دوزی توپر و برجسته- اشرف پور

نمونه آموزشی زیبایی از دوخت پولک دوزی توپر و برجسته را بر روی یک کوسن، در این پست می بینیدکه  توسط خانم اشرف پور موسوی، از آموزشگاه شب افروز؛ اجرا شده است. دوخت پولک در این طرح به شیوه توپر و برجسته می باشد که در آن از دو نوع پولک(صاف و معمولی) و دو رنگ پولک ( طلایی و معمولی) به شیوه دوبل استفاده شده است. 
برای دیدن تصاویر بیشتری از این پولک دوزی بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک نمایید.

ماهی شیر انواعی دارد،مثل:ماهی شیر بنام،شیر ماهی_ماهی شیر نیزه ای_ماهی شیر گالت_ماهی شیر جنوب،پولک های این ماهی بسیار ظریف است،ودر زمان صید با اولین تماس دست میریزد، ومعمولا در هنگام عرضه به بازارفاقد پولک میباشد،ولکن چون این ماهی دارای پولک است،حلال میباشد،وگاهی در زیر باله های کنارین او پولک باقیمیماند.
نمونه ای از دوخت پولک را در تصویر زیر می بینید که در وسط رومیزی سورمه ای دوخته شده است . این نمونه زیبا توسط خانم مریم عسگریان از آموزشگاه شب افروز؛ سوزندوزی شده و تکنیک مورد استفاده در دوخت این طرح ، پولک دوزی به شیوه ایستاده می باشد.
استفاده از دو رنگ پولک نباتی و سورمه ای به صورت دوبل در گلبرگ های اطراف و پولک سورمه ای در مرکز ، به دلیل تناسب رنگ  پولک ها و رنگ پارچه زمینه بر زیبایی این سوزندوزی افزوده و آن را دلنشین تر نموده است.
برای دیدن تص
مانتو پولک دار
مدل مانتو پولک دار یکی دیگر از انواع مانتوهای مجلسی است که افراد زیادی به استفاده از آن راغب هستند.
این نوع مانتوها به خاطر زیبایی خاصی که دارند مورد پسند قرار گرفته اند. خانم های زیادی علاوه بر
اینکه مدل مانتو های پولک دار را خریداری می کنند بلکه برای انواع لباس های مجلسی نیز از پارچه های
پولک دار استفاده کرده و زیبایی و شیک پوشی را به ظاهر خود ارمغان می دهند.
مانتو در بین بانوان ایرانی یکی از پوشش های اصلی می باشد که می تواند
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده با عنوان ماه بی تکرار من
برای اولین بار در بلاگ تونز | دانلود آهنگ شنیدنی و احساسی حجت اشرف زاده به نام ماه بی تکرار به همراه تکست و برترین کیفیت ممکن
Download Exclusive Music By : « Hojat Ashrafzadeh – Mahe Bi Tekrar » With Best Quality , Direct Links And Lyrics 

ادامه مطلب
دوخت پولک و منجوق روی هر زمینه ای از پارچه های متفاوت با هر رنگی همیشه زیبا و دلنشین است. اما گاهی برخی از زمینه ها رنگ و بوی دیگری دارند و چشم انداز تازه تری می آفرینند که چون همیشه نیست. 
طرحی از دوخت یک بته جقه با پولک و منجوق را در زیر می بینید که توسط خانم سمیه محمودی بر پارچه ای از جنس مخمل و به رنگ سبز؛ دوخته شده است. علاوه بر رنگ مخمل، انتخاب رنگ منجوق ها، سنگ، پولک و مروارید ها در اطراف و داخل بته جقه؛ زیبایی این سوزندوزی زیبا را افزون نم
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده پاییزی ام
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * پاییزی ام * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Paeiziam With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ حجت اشرف زاده به نام پاییزی ام
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن ت
دانلود آهنگ بی خبر از تو از حجت اشرف زاده
ترانه‌ی شیندنی با صدای خواننده حجت اشرف زاده بنام بی خبر از تو همراه با متن و لینک رایگان
مست و خراب عطر گیسوی توامآهنگسازی : محمد محتشمی / شاعر : امید صباغ نو و محمد محتشمی / تنظیم کننده : علی بیات
Exclusive Song: Hojjat AshrafZade – “Bi Khabar Az To” With Text And Direct Links In jazzmusic
متن آهنگ بی خبر از تو حجت اشرف زاده
بی خبرم از تو و من تاب ندارم بعد تو خود را به که باید بسپارماز دل من کم نشده مهر تو ماهم دلبر من غیر تو دل یار نخواهدمست
گاهی اوقات همین اشرف مخلوقات دست به کارهایی میزنه که پست ترین مخلوقات فکر انجام اون کارها رو حتی در خواب و مخیله خویش نمیبینن! این بشری که اشرف مخلوقاته از طرفی  ناقص العقل هم تعریف شده ! پس کسی چه میدونه شاید همین توانایی انجام ناپسندانه ترین اعمال باشه که بخاطرش لقب اشرف مخلوقات رو پیدا کرده !
کسی چه میدونه شایده همه چیز دروغکیه؟
یا شایدم اصلا ...  
کسی چه میدونه؟
یکی از سوالات اساسیی که همیشه برام وجود داشته، اینه که مردم دهه ی شصت به قبل، چرا اینقدر به اسم اشرف علاقه داشتند؟؟!
شاید اگه تو دهه های قبل هم این قرتی گریِ شمارش اسامی دختر و پسر در ثبت احوال کشور وجود داشت، اسم اشرف در ردیف اسم فاطمه یا حتی بالاتر از اون قرار میگرفت!
البته تحقیقاتی هم در این زمینه داشتم که نتایجی در برداشته!
بنظر من آدمایی که به اسم اشرف علاقه دارند، چند دسته اند:
دسته ی اول مثل پدر خدابیامرز خودم، یه عشق ناکامِ شکست خورده ب
نمونه آموزشی زیبایی از دوخت منجوق دوزی روی یک گل به شیوه برجسته را بر روی ترمه، در این پست می بینیدکه توسط خانم محدثه وثوقی از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته شده است. این گل در میانه طرحی از بته جقه، قرار گرفته و اطراف بته جقه نیز شاخه هایی به شیوه پراکنده قرار دارد. تکنیک های مورد استفاده در این طرح پولک دوزیساده، منجوق دوزی برجسته، دوخت خطی، گل گندمی و... و...  می باشد. برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی بسیار زیبا بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک ن
دانلود آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده 
Download New Music Hojat Ashrafzadeh – Mosem Gol
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام موسم گل با لینک مستقیم و کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ از تهران دانلود
بازخوانی ترانه قدیمی موسم گل
متن آهنگ موسم گل حجت اشرف زاده
موسم گل ، دوره مل
یک دوروز است در زمانه
ای به دل آرامی به عالم فسانه ، ای که ز تو مانده نکویی نشانه
خاطر عاشقان را میازار ، خوش نباشد ز معشوقه آزار

♥♥♥
گر بسوزد شمع و پروانه را با زبانه
چون شود روز شمع و شب را نبینی نشانه
می‌
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده مهربان منی
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * مهربان منی * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Mehrabane Mani With online playback , text and the best quality in mediac
متن آهنگ مهربان منی حجت اشرف زاده
جادوی دلفریب بالا بلندم زیبای بی نظیر خوشگل پسندمشاهکار دلنشین شیرین زبانم نازت نشسته بر دل دردانه ج
هتل آپارتمان نجف اشرف مشهد

یکی از هتل آپارتمان کیفیت عالی مشهد می باشد که در 6 طبقه با ظرفیت 80
نفر آماده خدمت رسانی می باشد این هتل آپارتمان در سال 1393 نوسازی شده
است و از فضای بسیار شکیل و آرامش بخشی برخوردار می باشد و همچنین در
نزدیکی و جوار حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) واقع شده است و با توجه به فاصله
بسیار کمی که تا حرم مطهر دارد , از این رو هتل آپارتمان نجف اشرف مشهد را
می توان از جمله هتل آپارتمان مشهد
نزدیک به حرم به شمار آورد.
این هتل آ
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم
دانلود آهنگ نگارم با صدای حجت اشرف زاده هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن ترانه
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh – Negaram 
ترانه سرا: امید صباغ نو / ملودی: محمد محتشمی / تنظیم قطعه: کمال صداقت

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده دلتنگ توام
 از موزیک من اهنگ دلتنگ توام که به داد دلم برسی تا عشق تو را نفسی ندهم به کسی با صدای حجت اشرف زاده همراه شعر و کیفیت خوب
شعر : حسین غیاثی | ملودی : محمد محتشمی | تنظیم قطعه : رضا پناهی

متن آهنگ دلتنگ توام حجت اشرف زاده
ادامه مطلب
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده آتشم باش
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * آتشم باش * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , حجت اشرف زاده باشید.
دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Hojat Ashrafzadeh called Atasham Bash With online playback , text and the best quality in mediac

متن ترانه حجت اشرف زاده به نام آتشم باش
میپرستم تورا میپرستممن هنوز از هوای تو مستمای پریزاده ی مو پریشانروی از این خسته دل بر مگردانماه ا
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده آتشم باش
Download New Music Hojat Ashraf Zadeh Atasham Bash
آهنگ حجت اشرف زاده بنام آتشم باش
میپرستم تورا میپرستم من هنوز از هوای تو مستم
ای پریزاده ی مو پریشان روی از این خسته دل بر مگردان
ترانه: امید صباغ نو+موزیک: محمد محتشمی+تنظیم: فتاح فتحی

ادامه مطلب

ماکسی تمام پولک کار شده دو سایز مناسب از ۳۸ تا ۴۶
قیمـــــــت ۴۲۰ هزار تومان 
✍️ سفارش با لینک omrani91370052@تماس 09137005276آدرس جهت خرید حضوریاصفهان پل جابر خ آل محمد شمالی بلوار ایمان کوچه بعداز خیابون بهشت کوی شب بو  ساختمان نبش کوچه شب بو ۲ طبقه دوم زنگ سوم ساعت کاریه مزون هر روز صبح هااز ۱۱ تا ۱۴   وبعدازظهر ساعت ۱۷تا۲۱و جمعه ها فقط صبحا ۱۱ تا ۱۴ظهر لطفا قبل از تشریف اوردن حتما هماهنگ کنیدmezon_ternis@

دانلود آهنگ مه دخت از حجت اشرف زاده
♪ آهنگ فوق العاده زیبا و شنیدنی از برنامه یک یک با صدای حجت اشرف زاده بنام مه دخت
شعر : محمدمهدی علی نژاد / آهنگسازی : فرامرز نصیری / تنظیم کننده : رضا پناهی
Exclusive Song: Hojat Ashrafzadeh – “Mah Dokht” With Text And Direct Links In Centerall

ادامه مطلب
زندگینامه حجت اشرف زاده
آذرماهی است، متولد 1358 اهل نیشابور و از پدر و مادری فرهنگی و علاقه مند به شعر و ادبیات و در بیمارستانی در مشهد به دنیا آمده است. مادرش بیرجندی است. علاقه اش به پدربزرگ مادری، تابستان ها او را به بیرجند می کشاند تا از همان سه چهارسالگی آواز خوش پدربزرگ، در چاووشی ها خوانی های خاص بیرجند، گوشه های نغمات افشاری را در ذهنش ماندگار کند.
عکسی دیدنی از کودکی حجت اشرف زاده
ازدواج حجت اشرف زاده
حجت اشرف زاده سال 1389 ازدواج کرده و

حجت اشرف زاده نگارم
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم
Hojat Ashrafzadeh - Negaram
ترانه : امید صباغ نو ؛ موزیک : محمد محتشمی ؛ تنظیم : کمال صداقت
+ متن ترانه نگارم از حجت اشرف زاده
به خیالت امشب ای بی وفا نگارم / سر به شانه های خیابان میگذارم
کوچه در هوایت هوایی شده امشب / بی قراری ام را به باران میسپارم

ادامه مطلب
دیوارپوش توپر پلی استایرن
دیوارپوش توپر پلی استایرن از جنس PVC بوده و از نظر شکل ظاهری مشابه دیوارپوش MDF می باشد ولی برخلاف دیوارپوش MDF که در محیط مرطوبت به سرعت تخریب می شود دیوارپوش توپر پلی استایرن کاملا مناسب استفاده در محیط های مرطوبت می باشد. این نوع دیوارپوش از نوعی پلاستیک است از جنس پی وی سی می باشد با این تفاوت که دیوار پوش پی وی سی داخل آن خالی بوده اما دیوار پوش پلی استایرن تو پر بوده و مشکل عدم مقاومت در برابر ضربه های محکم پی وی سی
2393 - «اسدا... علم» وزیر دربار
پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: “... اشرف ابتدا
تقاضا می‌کند که رئیس مجمع عمومی سازمان ملل شود. وقتی نمی‌شود، تقاضا
می‌کند نماینده دائمی ایران در سازمان ملل شود. (شاه) فرمودند «این خواهر
من دیوانه شده، چون جوانی او از دست رفته و یائسه شده، مطامع مالی او هم
تأمین شده، حالا هر دقیقه هوسی می‌کند»”منبع: خاطرات عَلَم، جلد2، ص114
دانلود فایل اصلی

حروف برجسته فلزی از قبیل ساخت حروف برجسته از جنس استیل و آهن میباشد.
این حروف برجسته میتوانند در رنگهای گوناگون و تا ضخامت ۵-۶ سانتیمیتر تهیه شوند.این حروف برجسته به خاطر برجستگی که دارند از زیبایی خاصی برخوردارند.حروف برجسته فلزی معمولاً برای فضاهای بیرونی که در منشاً نور خورشید، باران و غیره هستند استفاده میشوند.ساخت حروف برجسته استیل به سه صورت نقرهای براق، نقرها خشدارو استیل طلایی رنگ میباشد.حروف برجسته غیر فلزی میتواند از ورقهای
دانلود آهنگ جدید غمگین و احساسی به نام نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم از حجت اشرف زاده با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang na ba to residam na bi to boridam az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم حجت اشرف زاده (اصلی و رایگان)
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه
همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه
2393 - «اسدا... علم» وزیر دربار
پهلوی و از نزدیکان «محمدرضا پهلوی» در خاطراتش می‌نویسد: “... اشرف ابتدا
تقاضا می‌کند که رئیس مجمع عمومی سازمان ملل شود. وقتی نمی‌شود، تقاضا
می‌کند نماینده دائمی ایران در سازمان ملل شود. (شاه) فرمودند «این خواهر
من دیوانه شده، چون جوانی او از دست رفته و یائسه شده، مطامع مالی او هم
تأمین شده، حالا هر دقیقه هوسی می‌کند»”منبع: خاطرات عَلَم، جلد2، ص114
دانلود فایل اصلی
حس میکنم به روحم تیر اندازی شده
نه نه! باید بگم ترور شده..
نیاز به دوا و درمون داره
کاش میشد مغزتو برداری و توشو نگاه کنی بعد یه چیزایی رو از تدش پاک کنی
یه گزینه ام داشته باشه پاک کردن واسه مخاطب
برا اون وقتایی ک مخاطبینت چیزایی میگن یا کارایی میکنن که روحت آزرده میشه
خدایا این ادما چی بودن خلق کردی آخه؟؟
بعدم گفتی اشرف مخلوقات
والا بعضیاشون انتر مخلوقاتم نیستن چه برسه اشرف

مطمئن نیستم با رفتن تو خونه جدید حتما حالمون خوب میشه! اما میدونم ا
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده نگارم
Download New Music Hojat Ashrafzadeh Negaram
آهنگ جدید حجت اشرف زاده بنام نگارم
به خیالت امشب ای بی وفا نگارم سر به شانه های خیابان میگذارم
کوچه در هوایت هوایی شده امشب بی قراری ام را به باران میسپارم

ادامه مطلب
گاهی استفاده ترکیبی از نخ ابریشم و نخ دمسه در اجرای دوخت ها می تواند زیبایی دوخت را افزون نماید. در نمونه زیبای زیر تصویری از این ترکیب را می بینید که توسط خانم اشرف پور موسوی از آموزشگاه شب افروز،در میانه یک گل؛ اجرا شده است. برای دوخت این گل از نخ عمامه دمسه استفاده شده و برای دوختن وسط گل و اجرای گره فرانسوی تو پر، دو رنگ ابریشم به کار رفته است.
برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی زیبا بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک نمایید.
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
Ahang hamin akse saket to ba khateratet vase man azize az Hojat Ashrafzadeh
دانلود آهنگ همین عکس ساکت تو با خاطراتت واسه من عزیزه حجت اشرف زاده
نه با تو رسیدم نه بی تو بریدم منی که آس و فاصله دارم ...♪
تو دنیای سردم گلایه نکردم منی که خودم از خودم گله دارم ...♪
تو این حالو روزم ببین که هنوزم یه فنجون خالی واست روی میزه ...♪
همین عکس ساکت تو با
نقش برجسته یکی از تکنیک های ساخت سفال است.این هنر دارای پیشینه ای 20000 ساله در فرهنگ های شرقی و غربی است.در این هنر اشکال روی یک سطح حکاکی می شوند و به صورت برآمده از سطح نمایش داده می شوند.
درواقع نقش برجسته دارای حالتی میان مجسمه‌سازی و نقاشی است که معمولا آن بدون رنگ پردازی ساخته می شود. این هنر یک نوع اثر هنری مجسمه ای است که در آن شکل ها بر روی یک سطح حکاکی می شوند و یا معمولا، برای ایجاد تصاویر روی سطح، مواد سطوح به طوری که شکل ها از هم جدا ن
حجت اشرف زاده دلتنگ توام
دانلود آهنگ فوق العاده زیبای حجت اشرف زاده بنام دلتنگ توام
برای دانلود فول آلبوم حجت اشرف زاده اینجا کلیک کنید
شعر حسین غیاثی / موزیک محمد محتشمی / تنظیم رضا پناهی
پخش آنلاین و لینک دانلود پرسرعت آهنگ دلتنگ توام با صدای حجت اشرف زاده
لینک مستقیم دانلود آهنگ ایرانی دلتنگ توام حجت اشرف زاده با بالاترین کیفیت
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام دلتنگ توام
آهنگ ایرانی حجت اشرف زاده بنام دلتنگ توام
Hojat Ashrafzadeh Deltange Toam

انا لله و انا الیه راجعون 

درگذشت مرحومه ی مغفوره شادروان اشرف آغا بنی هاشمی متعلقه ی مرحوم حاج عباس سعیدی جهانگرد و خواهر برادر ارجمند سید دخیل بنی هاشمی نایب رئیس شورای اسلامی شهر خالدآباد را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم ، مراسم تشییع و تدفین متعاقبا به اطلاع خواهد رسید 
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده دلتنگ توام
همین حالا دانلود کنید و لذت ببرید از ♫ اهنگ دلتنگ توام که به داد دلم برسی تا عشق تو را نفسی ندهم به کسی با صدای حجت اشرف زاده به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : حسین غیاثی | ملودی : محمد محتشمی | تنظیم قطعه : رضا پناهی
Download New Music BY : Hojat Ashrafzade | Deltange Toam With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ دلتنگ توام حجت اشرف زاده
───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
ای در این حادثه ها؛ نام تو آرامش منای حواست به من و حالِ دل سرکش من!ا
دیوار پوش pvc توپر پلی استایرن
از جمله پرکاربردترین نوع دیوارپوش ها، دیوارپوش pvc توپر پلی استایرن می باشد. این نوع دیوارپوش از نوعی پلاستیک بوده و از جنس پی وی سی می باشد با این تفاوت که دیوار پوش پی وی سی داخل آن خالی بوده اما دیوار پوش پلی استایرن تو پر بوده و مشکل عدم مقاومت در برابر ضربه های محکم پی وی سی را نخواهد داشت. این دیوارپوش ها با ضخامت ۸mm و عرض ۲۰cm و طول ۲۸۰cm ساخته و عرضه می شوند. دیوارپوش pvc توپر پلی استایرن دقیقا شبیه دیوارپوش mdf

خرید پتو نوزادی برجسته مادر کر
پتو نوزادی برجسته مادر کر (mother care)  از جنس پلی استر ضد حساسیت که سازگاری خاصی با پوست بدن نوزاد دارد توجه مصرف کننده را به خود جلب کرده است . ملزومات اتاق و خواب کودک از مهمترین احتیاجات یک نوزاد می باشد که با ایجاد بستری نرم و لطیف آرامش و راحتی را برای کودک شما به ارمغان می آورد. پتوی برجسته مادرکر با طراحی منحصر به فرد و ظریف مناسب خانواده های است که به فکر راحتی و آرامش کودک خود هستند.
مانند یک بازاریاب شبکه ای برجسته بیاندیشید تا یک بازاریاب شبکه ای برجسته باشید. درصورتی که نمونه های ذهنی و فکری یک بازاریاب برجسته را بپذیرید و قبول کنید , می توانید با قدرت هر چه تمام تر , دوره زمانی لازم برای تبدیل شدن به یک بازاریاب برجسته را تسریع بخشید , زیرا منطقی ترین روش یادگیری شیوه آزمایش و خطاست.(عاقلانه ترین روش یادگیری،روش کار کردن با مربی و استفاده از تجارب موفق دیگران است)
ادامه مطلب
به
شیوه معمول در میانه گل ها و برای دوخت وسط گل یا مغز گل از مروارید یا سنگ استفاده
می کنند . اما گاهی دوختن یک دگمه زیبا در میانه گلی که با پولک و منجوق دوخته شده
است، خالی از لطف نیست و می تواند جلوه گل را افزون سازد. نمونه ای از دوخت یک دگمه
در میانه گل را می بینید که توسط نادیا خاکی از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته
شده است. خانم نادیا خاکی این گل را به همراه طرحی از چهار لوزی، در وسط یک کیف
دستی زیبا سوزندوزی نموده است. زیباست . اینطور نیست؟

برای
دی
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهرکرد از برپایی کرسی تلاوت در نجف خبر داد و گفت: قاریان برجسته استانی طبق برنامه‌ریزی در حرم امام علی(ع) و یا مسجد سهله به حسب شرایط اسکان کاروان، یک کرسی تلاوت برپا می‌کنند.
ادامه مطلب
دوخت پولک و منجوق شیوه های مختلفی دارد . یکی از این شیوه ها که این روزها طرفداران بیشتری دارد و به نوعی دوخت پولک و منجوق به شیوه آزاد می
باشد. این شیوه به دوخت پنل
یا پنل دوزی، نیز معروف است.
در تصویر زیر نمونه ای ازدوخت پولک
و منجوق به شیوه آزاد یا دوخت یک پنل زیبا
را می بینید که توسط خانم سحر محمدی،
از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته
شده است.
 بسیار زیباست. اینطور نیست؟
به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
به تازگی لیستی از باارزش ترین بازیکنان رئال به که صورت قرضی به تیم های مختلف پیوسته اند منتشر شده است.
1- در این فهرست دنی سبایوس در رتبه نخست قرار دارد. سبایوس که ارزشی معادل 45 میلیون یورو دارد به صورت قرضی به آرسنال رفته و در انگلیس بازی می کند.
2- رتبه دوم این فهرست اشرف حکیمی بازیکن دورتموند است که تازگی 21 ساله شده است. حکیمی مراکشی با 30میلیون یورو دومین بازیکن برتر این فهرست است. حکیمی که تا به اینجای که عملکرد بسیار درخشانی داشته و ممکن است
متن آهنگ دلم گریه میخواد حجت اشرف زاده
با لبخندی ساده بشین رو به روم
تا من مثل آینه تماشا کنم
بذار آرزوهای گم کردمو
تو چشمای مستِ تو پیدا کنم
به جز تو چی میخوام از این زندگی
دلِ من تورو آرزو میکنه
کنارم بمون رو نگردون ازم
تو باشی به من بخت رو میکنه
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات
ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام بی خبر از تو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Bi Khabar Az To

دانلود آهنگ حجت اشرف زاده به نام بی خبر از تو

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ ، دانلود آهنگ جدید ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
 عملکرد قالب اکستروژن و ابزار آن(بخش 1) 
اکستروژن مستقیم
در اکستروژن داغ آلیاژهای آلومینیوم، عموماً قالبهای مسطح مورد
استفاده واقع می شوند. تعریف یک قالب مسطح در قسمت «طول سطح تماس قالب» در همین
بخش بیان خواهد شد. قالبها و ابزار اکستروژن تعیین کننده کارایی و هزینه فرایندهای
اکستروژن آلومینیوم اند. اختلافات اساسی بین ترکیب قالب و ابزار مورد استفاده در
اکستروژن آلیاژهای نرم وجود دارد.

انواع ابزار و قالب مخصوص تولید مقاطع توپر و توخالی که م
طرح‌های سه بعدی و برجسته دیزاین ناخن

طرح‌های خاص و زیبای دیزاین ناخن

بعد از
چهره و صورت شما دست‌هایتان در نقطه توجه قرار قرار دارند، شما می‌توانید
با دیزاین‌های خاص و جذاب ناخن‌، زیبایی دستانتان را تا دو چندان کنید. در
این بخش ما مدل‌های جدید دیزاین برجسته و یا سه بعدی ناخن را جهت ایده
گرفتن در اختیارتان قرار داده‌ایم.
مدل جدید دیزاین سه بعدی و برجسته ناخن
ادامه مطلب
درحالیکه
مسعود رجوی بهمراه بنی صدر، رییس جمهور مخلوع ایران در سال مرداد 1360 از کشور
فرار کردند. اما رجوی دو نفر از نزدیکترین اعضایش را در تهران جا گذاشت.  اشرف ربیعی همسرش و موسی خیابانی نفر دوم فرقه
در آن زمان.
چرایی اینکه
این دو نفر در ایران و در خانه ای مجلل در تهران، یعنی در دسترس ترین منطقه به
مرکزیت سپاه پاسداران و کمیته نگه داشته شدند، سالها بعد مشخص شد.
شش ماه پس از
فرار مسعود رجوی از کشور، یعنی در 19 بهمن 1360، خانه تیمی موسی خیابانی که مد
اخیرا رسانه ها از تشرف علی دایی فوتبالیست مشهور کشورمان و آقای گل جهان به کربلا خبر داده اند.علی دایی برای مراسم پرفیض عرفه به کربلای معلی رفته و تصویری از او درکنار حرم مطهر حضرت امیرالمومنین(ع) در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

علی دایی بهترین گلزن جهان در رقابت های ملی همچنان با اقتدار عنوان آقای گل ادوار جام ملت ها را به خود اختصاص داده است.شهریار فوتبال ایران که در سه دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا پیراهن تیم ملی
در ایران انواع فرش ماشینی با شانه وتراکم مختلف را می توان یافت. فرش 1200 شانه جزء جدیدترین تولیدات ایران در صنعت فرش ماشینی است که دارای ظرافت و زیبایی بی نظیری هم می باشد. این مدل فرش دارای تراکم 3600 بوده و به دو صورت فرش 1200 شانه گل برجسته و فرش 1200 شانه معمولی عرضه می شود که تفاوتشان در زیبایی ظاهری فرش ها می باشد. مدل فرش برجسته به گونه ای است که طرح و گل های آن برجسته دیده می شود و این رخ بهتری به فرش داده است.
فرش 1000 شانه برجسته هم به تازگی وارد ب
به گزارش دورتموند ایران ، اشرف حکیمی بازیکن 21 ساله تیم فوتبال دورتموند از سوی کنفدراسیون فوتبال آفریقا به عنوان بهترین بازیکن جوان این قاره در سال 2019 انتخاب شد. حکیمی که از رئال به صورت قرضی به دورتموند پیوسته، به واسطه عملکرد خیره کننده اش در ترکیب دورتموند به این عنوان دست یافت.
حکیمی تا به اینجای رقابت های بوندسلیگا در 12 بازی برای زردپوشان وستفالن به میدان رفته که تاکنون دو گل زده و سه پاس گل هم داده است. اما چیزی که به احتمال زیاد موجب دس
خاطره قرار ملاقات با امام رضا ع
در عصر یک روز زمستانی سال ۱۳۸۶ که در خانه پدر بزرگ همسرم در گیلان بودیم، با خانواده تصمیم گرفتیم به زیارت آستانه اشرفیه برویم.به نیت رفع مشکلی که برای همسرم ایجاد شده بود  به داخل حرم رفته و  سلام کردم و از ایشان خواستم که ازخدا بخواهد مشکل ما  حل شود و بعد نماز زیارت، کتاب تاریخ انقلاب سید اشرف را در باره  زندگی ایشان خریدیم و به  خانه پدر بزرگ همسرم بازگشتیم که تقریبا نیم ساعت فاصله داشت.فردا  بعد از اذان، نم
متن آهنگ جدید از یادها رفته با صدای حجت اشرف زاده

روز و شب به یاد عشقت ای یار همدم صدای گریه و بارانم 
 رفتم از یادت اما ای عشق تا ابد بیاد تو میمانم 
 عشقت را رها نکردم دست از پا خطا نکردم جز اسمت صدا نکردم 
 تا ناز تو را خریدم دل از هر کسی بریدم عشق دیگری ندیدم 
 خورشیدی شدی در هر روز من دور سرت بگردم 
 زیبایی این جهان را در چشمت خلاصه کردم
 جانا به تمام دنیا از عشق تو گفته بودم
 افسوس عاشقم نبودی از یاد تو رفته بودم 
 عشقت را رها نکردم دست از
شهر سوال ـ به نحو کلى نظر مراجع این است: هر ماهى که فلس داشته باشد حلال
است و بى‏ فلس حرام است و لازم نیست تمام بدن آن فلس داشته باشد و اگر بعض
بدن حتى اطراف دم یا اطراف سر فلس داشته باشد کافى است و لازم نیست فلس
همیشه در بدن آن باشد و اگر بدانند فلس دارد لکن خودش را مى‏ ساید به چیزى و
فلسش مى‏ ریزد حلال است و تشخیص این که فلس دارد یا نه با خود اشخاص است و
فلس عبارت است از پولک‏هاى ریز یا درشت که در بدن ماهى دیده مى ‏شودبخش سایر مسائل شهر سوال
دست مزن! چشم، ببستم دو دست    
                                       راه مرو! چشم، دو پایم شکست
حرف مزن! قطع نمودم سخن    
                                     نطق مکن! چشم، ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مکن  
                                     خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم، کور شوم، کر شوم     
                                   لیک محال است که من خر شوم
چند روی همچو خران زیر بار؟          

ورق های فوق برجسته فرامید FAROMID که چند سالی نیست وارد بازار شده تحولی شگرف در صنعت ام دی اف ایجاد کرده این تحول بابت نواوری و متفاوت بودن ورق های برجسته فرامید FAROMID نسبت به دیگر رقبا میباشدورق های فوق برجسته فرامید FAROMID دارای سطح برجسته و کاملا طبیعی میباشد به نحوی که نقش و نگار و طرح گره ها کاملا طبیعی هستندورق های فوق برجسته فرامید FAROMID در دو سایز 122*280 و 280*183 تولید و عرضه میشودسمپل فرامید FAROMID بسیار شکیل بوده و دارای گروهبندی میباشدجهت اطلاعا
پروتز گونه که گاهی اوقات با عنوان برجسته سازی گونه شناخته می شود یک روش گونه گذاری بدون جراحی است، برای بهبود ظاهر استخوان های گونه یا برجسته کردن آن استفاده می شود. مشابه سایر  روش های جراحی پلاستیک، برجسته کردن گونه می تواند باعث جوان تر شدن ظاهر یا ایجاد توازن در بین اعضای صورت شود و در مجموع جذابیت صورت شما را افزایش دهد. در کنار گونه گذاری، عمل زیبایی چال گونه نیز زیبایی صورت را دو چندان می کند و اخیرا افراد بسیاری را به خود جذب نموده اس
خانومانه:
لب ها یکی از فاکتورهای زیبایی روی صورت به حساب می آیند و این روزها اکثر
خانم ها به دنبال داشتن لب هایی حجیم تر هستند. خوشبختانه ترفندهایی وجود
دارد که می توان به صورت طبیعی لب ها را زیباتر و برجسته نمود. دارچین به
دلیل داشتن خاصیت احیاکنندگی و محرک، خشکی های لب را نرم می کند و علاوه بر
آن جریان خون را نیز بیشتر می کند و به این ترتیب لب ها را برجسته تر نشان
می دهد. اگر لب های باریکی دارید و دوست دارید که بدون جراحی یا خرج کردن
پول زی
در عشق تو چون عاشق چشم بسته ترم من،پیش همه کس شاعرِ برجسته ترم من!♥️
دیدی که کَسی خَسته شود از نفسِ خود؟پیشَم که نَباشی تو، از آن خسته ترم من!
من سوختم و مُهر زدم ‌بر لبم از درد!گفتم تو نبینی که دَمی خسته ترم من!♥️
گفتم بکشم درد و پریشان نشوی تو ‌‌‌...گفتی که پریشان که نه! دلبسته ترم من!
در پاسخِ این جمله‌ی خوبی که تو گفتی،باید که بگویم به تو وابسته ترم من!☺️
چِشمِ تو شده باعث این شعر و غزل هاپیش همه کس شاعرِ برجسته ترم من...☺️
#ضمیر #میم_پناه
سلام
یک:
تو پست قبل منظورم از طلوع و غروب،طلوع و غروبِ یه قلب بود،یه قلبی که بیست و پنجم فروردین نود و هفت پر عشق شد،و پونزدهم دی ماه،سرد شد،همه ی اون عشق شد خاطره واسش،پر پر شد،له شد،نا امید شد،گریه کرد،زار زد،زجه زد و در نهایت و مُرد......همین قد بسه:)
دو:
روزای خیلیییییی گسل کننده ی گندی رو میگذرونم،دیروز حال روحیم اصلا خوب نبود،مازیار فلاحی گوش دادم و ساعت کش اومد،ساعت شیش زنگ زدم مرجان گفت دوشنبه و سه شنبه امتحانا لغوه،داشتم به بدبختی درس
shirazart.blog.ir 
** ابداع کننده ی مکتب اصفهان ، رضا عباسی نقاش برجسته ی دوره ی صفوی بوده است .
** توجه رضا عباسی به انسان، بیشتر از فضای اطراف اوست .فضا سازی ساده ، خطوط منحنی و دلپذیر، استفاده از حداقل رنگ ، ساخت و ساز ماهرانه ی خز لباسها و ظرافت در طراحی موی سر و ریش مردان ، شیوه ی خاص نقاشیهای رضا عباسی است ." درویش جوان با چوبدستی " اثر رضا عباسی است .
آنچه باید در مورد فرش هایبالک بدانید!!!صنعت فرش ماشینی از ابتدای کار تا الان انواع بافت فرش ماشینی را تجربه کرده است از جمله: فرش ماشینی 500 شانه، فرش ماشینی 700 شانه، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه، فرش ماشینی 1500 شانه و آخرین تکنولوژی آن فرش گل برجسته هایبالک میباشد. فرش هایبالک تکنولوژی نوی در صنعت بافت فرش ماشینی میباشد.
فرش گل برجسته هایبالک در دو نوع 1000 شانه و 1200 شانه تولید میشود.در بافت این فرش، علاوه بر الیاف اکریلیک از نوعی الیاف
ورق های فوق برجسته فرامید FAROMID که چند سالی نیست وارد بازار شده تحولی شگرف در صنعت ام دی اف ایجاد کرده این تحول بابت نواوری و متفاوت بودن ورق های برجسته فرامید FAROMID نسبت به دیگر رقبا میباشدورق های فوق برجسته فرامید FAROMID دارای سطح برجسته و کاملا طبیعی میباشد به نحوی که نقش و نگار و طرح گره ها کاملا طبیعی هستندورق های فوق برجسته فرامید FAROMID در دو سایز 122*280 و 280*183 تولید و عرضه میشودسمپل فرامید FAROMID بسیار شکیل بوده و دارای گروهبندی میباشدجهت اطلاعا
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است. مثل لحظه‌ای که به غذا خوردن نیازمند می‌شوی. مثل نیازی که به دیگری پیدا می‌کنی...
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است مثل وقتی که کلمه‌ها توی سرت خودشان را به این سو و آن سو می‌زنند، به دنبال راهی برای خلاص شدن.
یک چیزهایی تجسم انسان بودن است. مثل دسته مویی که می‌ریزد. مثل رشته موهایی که سرخ می‌شوند، زرد می‌شوند، سفید می‌شوند. مثل بدنی که بو می‌کند. اعضایی که تحلیل می‌روند. تنی که پیر می‌شود. دستی که می‌لرزد. قلب
امروزه رایج ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای حروف برجسته می باشند که کاربرد وسیعی نیز یافته اند.تابلو برجسته به تابلویی گفته می شود که حروف آن دارای یک قسمت لبه و یک قسمت رویه بوده که دلیل لبه دار بودن حروف، تابلو عمق پیدا کرده و اصطلاح برجسته به آن اطلاق می گردد. تفاوت تابلوهای حروف برجسته در جنس همین قسمت های لبه و رویه می­باشد. از مزایای استفاده از این گونه تابلوها می توان به تنوع طرح و رنگ و قیمت به صرفه و مناسب جهت انواع کاربری ها اش
تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
خانه > خاتم کاری > تخته نرد خاتم و شطرنج > تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد طرح شکار

تخته نرد و شطرنج از جنس چوب و خاتم کاری اعلی طرح دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
ابعاد :۴۰*۴۰*۳ سانتیمتر
دارای ضمانتامه کتبی ۵ ساله
متعلقات : مهره صدفی خاتم و کاور ترمه

تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار بر
انگار استادم که تازه برگشته ، یک هفته بیشتر نمیمونه و دوباره باید برگرده :( ای خدا چرا ؟ خوب من پایان ناممو خودم تنها نمیشه پیش ببرم که :(
دیشب واسه مینا سورپرایز تولدشو گرفتیم با دوستاش ولی انقدر ضایع بازی های تابلو دراوردیم که فهمید ، ولی به نظرم بهش خوش گذشت :) واسش یه دونه از اون گوی های شیشه ای که داخلش یه پسر و دختر نشستن و رو سرشون پولک میریزه گرفتم :) دیگه وسعم در همین حد بود اگه سال دیگه زنده باشم دوباره براش تولد میگیرم :)
واسه پایان نامم
اگر بگوئیم خداوند از خلقت آدم (انسان) خیلی لذت برده است سخن گزاف نگفته ایم:فتَبَارَکَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِینَآفرین باد بر خدا که بهترین آفرینندگان است
تمام آیات قرآن را بگردیم چنین شور و نشاطی الهی در خلقت یک موجود نمی بینیم.خدایی که کائنات با این عظمت را خلق کرد و از ظریف ترین جزئیات امور هم دریغ نکرد،هیچ نشانی از واکنش شادمانه را در کلامش دیده نمیشوداما در مورد آفرینش انسان چنین پرنشاط و حتی غرور آمیز به خودش تبریک می گوید!همه ما ف
دانلود آهنگی جدید حجت اشرف زاده به نام نگارم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Negaram
+متن آهنگ نگارم از حجت اشرف زاده

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیکها ، دانلود موزیک کیفیت بالا ، دانلود آهنگها ، دانلود آهنگهای جدید ، موزیکهای جدید ، آهنگی جدید ، دانلود موزیکی جدید ، دانلود مداحی ها ، دانلود نوحه ها ، نوحه ها ، دانلود نوحه های جدید
ادامه مطلب
استحکام بالا ( پخت در دمای 900درجه)
تحمل سرما و گرما
امکان استفاده در فضای داخلی و خارجی
تنوع طرح ( امکان ساخت هر نوع طرحی)
امکان استفاده در لابی هتل، ساختمان و سفره خانه، فضای بالای شومینه، قاب ها، لوح تقدیر ها، تندیس ها و …
امکان تطبیق با هر دکوراسیون و طراحی
تنظیم برجستگی تابلو سفالی نقش برجسته
مواد اولیه و متریال در دسترس
قیمت مناسب

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است-جناب دکتر اقای اشرف غنی سلام برشما باد اینچنین باشدکه شما زمانی همبرای مباحثه اسلامی باخانم محترمتان درباره اسلام گفتمان کنید درک سیاسی واعتقادی ایشان از شما کمتر نیست- ایشان لبنانی هستند ومسیحی هستند علوم سیاسی  رادرفرانسه خواندن فوق لیسانس سیاسی را در  دردانشگاه امریکائی دربیروت خواندن درانجا هم کلاس بااقای دکتر اشرف غنی شدند و یک فوق  لیسانس  دیگر درعلوم خبرنگاری و روزنامه نگاری-از دانشگاه  ک
پایه مروارید دوزی
مروارید به نخ شده متری استفاده  میشود.

پایه نوار اریب
کان کشی برای درزهای داخل مانتوولباسها  بسیار مناسب است.

پایه تور دوزی
برای دوخت تور به لبه پارجه است.

پایه دو درز ی روی کار

پایه قیطان دوزی روی کار

پایه پتو دوزی دندان موشی

پایه لب پیچ لول
این پایه برای دوخت لبه کار و دور دوزی مورد استفاده قرار میگیرد.
پایه چین کشی
در پارچه های با ضخامت کم  و نازکوز بیشتر مو
مشخصات فنی تاب:

لوله ها با قطر 3 اینچ و ضخامت 2 میل ،

لوله های میله پل تاب لوله 7 سانت 4میل ،

زنجیر نمره 6 و قلاب نمره 10 ،

لوله ها و پروفیل های مصرفی 2میل الی 3 میل

مشخصات فنی سرسره:

قوطی 40*40 ( 2میل ) با پایه 40*40 یا 30*50 نبردکاری شده

ورق 2 میل در قسمت سر

پروفیل و لوله های 5/2 میل جهت حفاظ در دو طرف

دارای شیب مناسب در ابتدا و انتهای سرسره

مشخصات فنی الاکلنگ:

لوله ها قطر 4 اینچ و ضخامت 5/2 الی 3 میل

لوله ها و پروفیل استفاده شده در سایر قسم
چوپانیان (آل چوپان) دودمانی بودند که طی سده هشتم (۷۳۸–۷۵۸ق) در قسمتی از ایران حکومت کردند.
این دودمان سلسله‌ای از امرا بود که پس از درگذشت ابوسعید بهادرخان آخرین ایلخان مغول در قسمتی از ایران حکومت کرد. مؤسس آن امیر شیخ حسن چوپانی پسر بزرگ‌تر امیر تیمورتاش بن امیر چوپان سلدوز است و پس از او برادر کوچک‌ترش امیر ملک اشرف چوپانی حکومت کرد. پادشاهان خاندان چوپانی منحصر به همین دو تن است.
چوپانیان از خانواده مغول بودند که در قرن ۱۴ میلادی به شهر
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن تو برام مث سنگ صبوریبارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام از خیابونا بپرس حالم رو از چتر و بارونا بپرسمیخواستم این چشمه یه روز با چشات دریا بشهدنیا فقط یک ثانیه پیش تو زیبا بشهزیبای من امیدو از این دل بی کس نگیردنیای من دست توئه دنیا رو از من پس نگیربارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام ا
بارون بزن که از عالم و آدم بارون بزن که دوباره شکسته غرورمبارون بزن که نسوزم از آتیش دوری بارون بزن تو برام مث سنگ صبوریبارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام از خیابونا بپرس حالم رو از چتر و بارونا بپرسمیخواستم این چشمه یه روز با چشات دریا بشهدنیا فقط یک ثانیه پیش تو زیبا بشهزیبای من امیدو از این دل بی کس نگیردنیای من دست توئه دنیا رو از من پس نگیربارون نشست عطرتو از شونه هام بازم نشست اشک تو رو گونه هامپاییزی ام ا
آه
باورم نمیشه..
من اینجا، حرم حضرت علی..
چه سناریویی باید طی می شد که من بالاخره برسم به دیدار پدر...
چقدر حال و هوای اینجا خوبه
دلم نمیخواد برم.دلم میخواد تا ابد همین گوشه ی خنکی که پیدا کردم بشینم و خیره بشم به ایوان طلا...
تا به حال انقدر احساس خوب نداشتم.هرچند اوضاع اصلا خوب نیست اما اینجا همونقدر حس خوب داره که آغوش گرم پدر...
کاش مجبور نبودم تا چند دقیقه دیگه برم...
کاش همین جا می مردم :) ..

نجف اشرف-حرم علی ابن ابی طالب-ساعت 12 ظهر ...
هانا آهنگ گذاشته بود و حرف میزدیماز خودمون و تغییراتمون و تلاشی که برا تغییراتمون کردیم گفتیم و گفتیم و گفتیم...یهو به خودم اومدم اشرف زاده داشت میخوندتو ماهی و من ماهی این برکه کاشیاندوه بزرگیست زمانی که نباشی فکرا میچرخید تو سرم و میچرخید و من دلم رهایی میخواست...اونقد فکرا چرخید توسرم که بغض شد حتی...که دلم خواست خودمو فکرامو بالا بیارم و آوردم...
پایه مروارید دوزی
مروارید به نخ شده متری استفاده  میشود.

پایه نوار اریب
کان کشی برای درزهای داخل مانتو و لباسها  بسیار مناسب است.

پایه تور دوزی
برای دوخت تور به لبه پارجه است.

پایه دو درزی روی کار

پایه قیطان دوزی روی کار

پایه پتو دوزی دندان موشی

پایه لب پیچ لول
این پایه برای دوخت لبه کار و دور دوزی مورد استفاده قرار میگیرد.

پایه چین کشی
در پارچه های با ضخامت کم  و نازکوز بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

پایه قیطان دوز
گیلکی گۊیشان ٚمئن: اشرف: سنؤ سوادکۊ: هسنۊ اشکور: سیناو لاجؤن: سینؤ سنگر: سیناب

دئباری زوانان ٚدل: سانسکریت: sna (حمام گۊدن) اوستایی : sna (شۊردن) اشکانی پهلوی: snazh  ساسانی پهلوی: shnaz اولیه هندؤارۊپایی: sna*

ایمرۊجی هندؤارۊپایی زوانان ٚدل: کۊردی: سناؤ فارسی: شنا ایرلندی: snámh 
https://www.isna.ir/news/99022115269/%D8%A2%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%B4%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86
آدم‌هایی که با او بوده، فرهنگی که شجریان در آن رشد کرده، در زندگی هنری‌اش اثر داشته. دیگر شخصی مانند او نخواهد آمد که تمام جوانب آواز ایرانی را داشته باشد. همین حالا صداهای خوبی داریم، پیش از او هم آوازه‌خوان و استادان برجسته‌ای داشتیم اما شجریان همه آنهاست.
مشاهده مطلب در کانال
درباره نجف
نجف یا همان نجف اشرف از شهرهای زیارتی بسیارمحبوب درمیان شیعیان، درعراق است که حرم امام علی (ع) در آنجا قرار دارد. این شهر به دلیل محل دفن امام علی (ع) درمیان تورهای مسافرتی سرو صدای زیادی به پا کرده است. حرم مطهر حضرت علی (ع) همچون جواهری در قلب این شهر آراسته است. 
جهت کسب اطلاع از آخرین تورهای خارجی و تورهای مسافرتی و همچنین تهیه بلیط لحظه آخری به سایت www.hiholiday.ir مراجعه نمایید.
دو تا پرنده بودن که دو سه ماه پیش یه روز اتفاقی دیدم رو لبهٔ بیرونی پنجرهٔ اتاق نشستن و یکیشون سرشو گذاشته بود رو شونهٔ (؟) اون یکی و دوتایی داشتن منظرهٔ روبه‌روشون رو نگاه می‌کردن.‌ چند وقت بعد صدای خش‌خش لونه‌سازی‌شون میومد تو سوراخ لولهٔ بخاری نزدیک پنجره و الان هم صدای جیک‌جیک بچه‌هاشون میاد:)
خواستم بگم شاید اشرف مخلوقات یکی دیگه است ولی بهمون نمی‌گن که ناراحت نشیم:)
از وجوه اشتراک بین بالابرهای آکاردئونی و دکلی می توان به موارد زیر اشاره نمود :
* هر دو بالابر دارای ابعاد مشابهی اند
* ارتفاع دسترسی به هردو مشابه است
*امکان کار با برق سه فاز و برق تک فاز در هر دو نوع
*امکان نصب اینورتر روی هر دو نوع
*نصب شعله برق درون سبد برای هر دو نوع
*ایجاد منبع تغذیه برق 12 ولت در تمام لیمیت سوئیچ ها و کلید های کنترل
*نصب سیستم مکانیکی کنترل ظرفیت در هر دو نوع
*استفاده از جک های هیدرولیک اروپایی با کیفیت در هر دو نوع 
*استفاده
برترین مخلوق ایزدمصطفی در عالم است/افتخارآفرینش آن نبی خاتم است/شدمحمدجلوه گاه رحمت و بربندگی/حضرتش پیغمبرمابا ولایت همدم است/درسپهرکل خلقت اشرف مخلوق رب/چشمها ازعشق وصلش اشتیاق زمزم است/اهل بیت مصطفی را لطفهای ایزدی/بهرایمان مسلمان ایتی بس محکم است/شیعه بادلدادگی ها عاشق آل نبی/روزمیلادپیمبر انتهای هرغم است/همزمان بامصطفی هم صادق آل نبی/این دومیلادمبارک قلب مارا مرهم است/حضرت صاحب زمان را هست تبریک وشعف/درظهور مهدویت دست مولاپرچم است/
حفاظ استیل
برای تولید حفاظ های استیل می توان از نوعی لوله ی استیل که به دو شکل توپر و تو خالی می باشد استفاده کرد.
حفاظ استیل را می توان برای درب های اداری درب های منازل پنجره بالکن و تراس و همچنین پله ها می توان نصب کرد.
معمولا حفاظ استیل بانکی برای درب های بانک و اداره جات و درب های منازل به منظور جلوگیری از سرقت و ایمنی بالاتر از لوله های توپر استفاده می کنند.
نکات دیگری در مورد حفاظ استیل پنجره وجود دارد.
یکی از نکات قابل توجه در این مورد
امروزه می توان بیش از 50 مدل مختلف از حروف برجسته را می توان ساخت و هر کدام از تابلوها با توجه به نوع نورپردازی ، جنس ، رنگ و … با یکدیگر متفاوت هستند. شرکت تابلوسازی نامور با سال های طولانی کار در حوزه ساخت و تولید انواع تابلوها می توانند هر گونه درخواست شما مشتریان گرامی را برای داشتن هر نوع تابلویی از نوع حروف برجسته پاسخگو باشد.
• در زیر به معرفی برخی از انواع حروف برجسته که در شرکت تابلوسازی نامور تولید می شوند پرداخته ایم:
1. چنلیوم
2. وکیو
دارم برای خودم دستکش تا به تا میبافم. همه میگویند به شدت شلوغ و زشت و دهاتی و چه و چه میشود! و من در حالی که نظراتشان را میشنوم و تایید میکنم دست چپم را با رنگ مخالف سر می اندازم تا دستکش هایم تا به تا شوند! 
سوم ابتدایی که بودم برای جشن یلدا قرار بود لباس های قشنگمان را بپوشیم. روسری ام بنفش بود، توری و سنتی با پولک های درشت گرد اویزان! بلوزم هم نارنجی سیر بود! با سه ردیف چین ساتن در کمر! مامان مدتها باهام صحبت کرده بود که عکسش برایت میماند، اینها
دخترک با موهای ژولی پولی در را باز میکند و ارام آرام سمت تخت خواب برادرش حرکت میکند ...برادرش که یک پایش از پتو بیرون افتاده و با دهان باز خرناس های عجیب و غریب میکشد با تکان های دست های کوچک خواهرش آب دهانش را جمع میکند و منگ میپرسد...ها؟!؟چیه؟!
دخترک که سعی میکند بغضش را پنهان کند ... تن صدایش را در پایین ترین حد ممکن نگه میدارد :داداشی...و آهسته پیک نوروزی اش را از لای لباسش بیرون میکشد و تحویل برادرش میدهد...برادر که دارد دوباره به خواب میرود خو

تابلوهای سوپر اسلیم با ظاهری بسیار شیک و مدرن بیشتر در تزیینات و دکوراسیون داخلی مجموعه ها بکار می رود.
این تابلوها که برای اولین بار در ایران توسط تابلوسازی آرشا تولید شده اند، نسل جدید تابلوهای تبلیغاتی می باشند.
تفاوت عمده آن ها با تابلوهای حروف برجسته چلنیوم در نبود هیچگونه جای پرچ و تو رفتگی می باشد. این نوع از تابلوها به صورت وکیوم شده و یکدست می باشد و از نظر ضخامت هم ظریف تر و از لحاظ تیپ کار شیک تر از تابلوهای چنلیوم می باشد.
منب
کد محصول: E_21101گز خوریجنس: برنجطرح: گل و بوته
قلم: برجستهپرداخت: پتینهقیمت: ۷۰۰ هزار تومان
قیمت درج شده، به روز (جدید) است. ابعاد تقریبی می باشند.
سفارش کالا:
ارسال کد کالا با واتساپ، تلگرام، دایرکت
 پیامک به شماره ۰۹۱۰۳۸۵۴۵۶۲
پیج اینستاگرام:⁦rayan_handicrafts کانال تلگرام:t.me/rayan_handicrafts
 حمایت مجلس از انقلاب «رسول اشرف‌زاده» در پتروشیمی؛عضو کمیسیون انرژی مجلس: تولید اوره پتروشیمی لردگان تا دی آغاز می‌شود/ مجلس از طرح «پترول» برای ساخت اولین پارک اوره ایران در لردگان حمایت می‌کند طرح «پارک پتروشیمی»‌ انقلاب جدید تکمیل زنجیره ارزش پتروشیمی‌‎هاست.
برای چاقی صورت و گونه راههای وجود دارند که در اینجا  به برخی از این راههای چاقی صورت اشاره شده است.
داشتن گونه چاق به این معنی نیست که چربی روی صورت اضافه شده است بلکه همواره با انجام تعدادی از روش های ساده  و طبیعی و تمرین های مناسب و راههای  خانگی می توان به آن دست یابید. در ادامه تعدای از روش های طبیعی برای داشتن گونه های توپر آورده شده است.

بهترین محصولات چاقی صورت و گونه
ادامه مطلب
هفته وحدت سراسرافتخارو عزت است/مسلمین راشادمانی در پناه رحمت است/گشته میلاپیمبر رحمه للعالمین/نام زیبای محمد برجهانی برکت است/بنده خوب خدا و اشرف مخلوق رب/سرفرازی رسالت انبیاء راشوکت است/گشته شیطان ستمگر خوار ورسوا و خفیف/دشمنان دین ماراصدشکست وذلت است/شیعیان ومسلمین راگوی تبریک زیاد/هفته خیر و شکوه و شادمان وحدت است/باولایت با بصیرت صبح پیروزی رسد/این همای جاودانی باسلاح همت است/هفته وحدت بگردد خواستگاهی برظهور/عشق مهدی بر مسلمان برتر
سر تا پای این کاندوم برای تحریک بیشتر نقاط حساس بدن ایجاد شده ، کاندومی که هر زن و شوهری باید حداقل یکبار آن را امتحان کنند !!چگونه کاندوم های فضایی را خریداری کنیم ؟در تهران بعضی از داروخانه ها کاندوم فضایی را برای فروش گذاشته اند اما در شهرستان ها هنوز محصولات برای فروش عرضه نشده اند ، شما میتوانید به سایت منتو شاپ مراجعه کنید و از قیمت این محصول با خبر شوید و این محصول را سفارش دهید و درب منزل یا محل کارتون با بسته بندی محرمانه تحویل بگیرید
روند نما و فلوچارت برجسته کاری روی فلز مس
کاروفناوری نهم
دانش آموزان گرامی در صفحه 124 کتاب کاروفناوری نهم شما باید روند نمای مراحل برجسته کاری روی فلز مس را ترسیم نمایید در تصویر زیر یک نمونه فلوچارت برای شما آماده شده که امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد.
از لینک زیر می توانید فایل اصلی این روندنما که توسط برنامه Edraw.msx ترسیم شده را دانلود کنید.
بدیهی است که شما هم برای باز کردن این فایل باید این نرم افزار را روی سیستم خود نصب کنید.
دانلود فلو
ینی خدا ما کاشونیا و این شمالیا رو اون دنیا میبره یه جای بهشت؟؟ بابا ما تو دنیا تو جهنم سوزان زندگی میکردیم، اینا تو بهشت برین! انصافه عایا؟؟اینا اسم کوچه هاشونو میذارن تازه آباد، سبزخونه، خوشگل کوچه! ماهم اسم خیابونامونو میذاریم کویر آباد، گرمابه، جهنم دره!!

یادمه دکتر سعیدا  استاد حسابداریمون یه بار سرکلاس بهم گفت اشرف السادات! (با تشدید مشدد حرف سین) تو لنگرودی هستی؟! گفتم نه استاد، گفت پس چرا انقد شکل لنگرودی هایی؟؟ مگه لنگرودیا چه شک
"اتاق تاریک" فیلمی به کارگردانی روح الله حجازی، با بازی ساعد سهیلی و ساره بیات، مهمون تعطیلات اخیر ما بود. فیلمی اجتماعی، با موضوع اصلی آزار جنسی کودکان، که تقریباً خوش ساخت بود. جدای از تکنیک های سینمایی که سررشته ای ازشون ندارم، تشخیص فیلم خوب و بد فقط از حس خوب یا بدیه که ازش می گیرم. فیلم هایی بودن که با دیدنشون بغض کردم، و بعضی صحنه ها واقعاً اشکمو در آورده، فیلم هایی هم بوده (برخلاف تعریف و تمجیدهای زیاد) زیاد به دلم ننشسته. علی ایحال منظ
بلوک ها نوعی مصالح کاربردی در صنعت ساخت و ساز هستند که همواره از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته اند. این بلوک ها از مواد مختلف و در ابعاد و اشکال متفاوت توسط کارخانه های تولید کننده ساخته و در حجم وسیع به بازار عرضه می شوند. 
بلوک های سفالی
بلوک سفالی به عنوان پر مصرف ترین نوع مصالح در دیوارهای ساختمانی متشکل از خاک رس و آب که به صورت قالب‌های سوراخدار در ابعاد مختلف تولید می‌شود. بلوک‌های سفالی همان آجر‌های رسی هستند که در بخش‌های
دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام چشم تو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Hojat Ashrafzadeh Called Cheshme To

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
نام کتاب: روش تحقیق علمی:راهنمای عملی
نویسنده: دکتر علی اشرف نظری
ناشر: دانشگاه تهران
در این مطلب قرار است، شیوه ی نگارش و خلاصه ای از کتاب مزبور مورد بحث قرار بگیرد.
در این گزارش، خلاصه ای از کتاب روش تحقیق دکتر علی اشرف نظری ارائه خواهد شد و در این مقصد چند هدف مورد نظر است. هدف اول این است که ساختار کتاب در این خلاصه از بین نرود و آن چنان مورد تغییر قرار نگیرد که شباهتی به کتاب نداشته باشد. همچنین تا حد ممکن سعی شده است، الفاظ و نوع نگارش نوی
نام کتاب: روش تحقیق علمی:راهنمای عملی
نویسنده: دکتر علی اشرف نظری
ناشر: دانشگاه تهران
در این مطلب قرار است، شیوه ی نگارش و خلاصه ای از کتاب مزبور مورد بحث قرار بگیرد.
در این گزارش، خلاصه ای از کتاب روش تحقیق دکتر علی اشرف نظری ارائه خواهد شد و در این مقصد چند هدف مورد نظر است. هدف اول این است که ساختار کتاب در این خلاصه از بین نرود و آن چنان مورد تغییر قرار نگیرد که شباهتی به کتاب نداشته باشد. همچنین تا حد ممکن سعی شده است، الفاظ و نوع نگارش نوی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها