نتایج جستجو برای عبارت :

منجوق دوزی برجسته- محدثه وثوقی

نمونه آموزشی زیبایی از دوخت منجوق دوزی روی یک گل به شیوه برجسته را بر روی ترمه، در این پست می بینیدکه توسط خانم محدثه وثوقی از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته شده است. این گل در میانه طرحی از بته جقه، قرار گرفته و اطراف بته جقه نیز شاخه هایی به شیوه پراکنده قرار دارد. تکنیک های مورد استفاده در این طرح پولک دوزیساده، منجوق دوزی برجسته، دوخت خطی، گل گندمی و... و...  می باشد. برای دیدن تصاویر بیشتری از این سوزندوزی بسیار زیبا بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک ن
محدثه، مرا در آغوش بگیر. تا بتوانم در ناملایمات روزگار دوام بیاورم. مرا در آغوش بگیر. آغوشی که لبریز از دوست داشتن هست. محدثه، بگذار سر به زانویت بگذارم. تا آسوده ترین خواب عمرم را داشته باشم. وقتی روی زانوی تو می خوابم، فقط خداوند لایق است به خوابم بیاید. محدثه، هر وقت ناراحت باشی بیشتر می بوسمت. بوسه های سرشار از دوست داشتن، بوسه های که پس از دیگری می آیند بی آنکه برچسب تکرار بخورند. محدثه، محدثه، محدثه من، جاری کردن این نام بر روی لبانم احسا
محدثه، اگر کسی به خواستگاریت آمد، بهش بگو اگر به اندازه مرگ تو را دوست دارد، بماند. زیرا فردا مرگ عاشقانه ای خواهد داشت.
محدثه، اگر قصد کردی عاشق پسری جز من شوی. قبلش به من تماس بگیر و بهم بگو چگونه خودکشی رو دوست داری. من حتی می خواهم نحو مرگم را دوست داشته باشی.
محدثه، اگر روزی فهمیدی دوستم نداری. بهم نگو و این خیانت را بهم بکن. بگذار روز های بیشتری حس کنم دارمت.
محدثه، اگر ثانیه ای گذشت و دلت برایم تنگ نشد. آرام زیر گوشم بگو. تا آنقد بهت نزدیک ب
برای منجوق دوزی روی لباس و استفاده از تکنیک های دوخت منجوق در طرح های متفاوت و در مکان های مختلفی از لباس، قواعد و شاخصه های متفاوتی نیز وجود دارد ولی همیشه این قواعد بر حسب خواست سوزندوز و کسی که می خواهد از لباس استفاده کند؛ می تواند تاثیر پذیر باشد. این که چه طرحی را و در کجا بکار ببریم و یا چه دوختی برای آن در نظر بگیریم، به دلخواه و تغییر پذیر می باشد.
نمونه ای زیبا از دوخت منجوق را، در این پست می بینید که توسط خانم فاطمه آل ابراهیمی بر روی
چجوری راضی شدی با قلبم اینکارو کنی؟...چجوریییی. با فرشته ی من اینکارو کردی؟؟؟توروخدا برگرد...واسه همه چی میبخشمت محدثه...محدثه پریسات می مونم فقط برگرد...نذار محدثمو از بین ببرن...نذار آزارت بدن...برگرد محدثه!!!!!!جون پریسات برگرد....
امشب از محدثه چیزی پرسیدم و او جوابم را داد. اگر از خود جواب که خوشحالم کرد بگذریم، از نحوه جواب محدثه بیشتر به وجه آمدم. شبیه مادری بود که می دانست ناله های کودک اش چه علتی دارد.این روزها با خودم درگیرم. که به محدثه کی زنگ بزنم؟ بزرگترین تردید زنگ زدنم این هست که با زدنم ناراحت شود و دوم، جذاب نباشم. در واقع تماس یعنی صدا، و صدا تنها ضعف من در زندگیم هست که نمی توانم درستش کنم.
​​​​​​
دوخت پولک و منجوق روی هر زمینه ای از پارچه های متفاوت با هر رنگی همیشه زیبا و دلنشین است. اما گاهی برخی از زمینه ها رنگ و بوی دیگری دارند و چشم انداز تازه تری می آفرینند که چون همیشه نیست. 
طرحی از دوخت یک بته جقه با پولک و منجوق را در زیر می بینید که توسط خانم سمیه محمودی بر پارچه ای از جنس مخمل و به رنگ سبز؛ دوخته شده است. علاوه بر رنگ مخمل، انتخاب رنگ منجوق ها، سنگ، پولک و مروارید ها در اطراف و داخل بته جقه؛ زیبایی این سوزندوزی زیبا را افزون نم
محدثه من، در شب های بدون تو، خداوند می آید کنارم می نشیند و وقتی با هم به آسمان نگاه می کنیم می پرسد؛ دوست داشتی کدام ستاره باشی؟ و من می گویم: ستاره ای که کنار ستاره محدثه باشد. نگاهش را از آسمان بر می دارد و به من نگاه می کند، متوجه بغضم می شود و آنگاه من خود را در آغوشش می یابم.
محدثه در روزگار ما، کودکان بی آنکه عاشق باشند از انتظارها می گویند و خالصانه زمزمه می کنند که رفت و قلبم مرا تنها گذاشت! در زمان ما عاشق کم هست و فریادهای عاشقانه زیاد! محدثه متوجه شده ای؟ که برایت ترانه های عاشقانه نمی فرستم؟ زیرا نمی خواهم عشقم را هم سان افرادی ببینی که در خیابان ها بدون اینکه قلبشان به تپد اما نعره می زنند! در عصر ما هوس جایگاهی والاتری دارد تا احساس پاک دوست داشتن. کم نیستند انسان های که بر آن ارزش می گذارند! اما هوس نمی توا
گاهی می ایستم و به زندگیم نگاه می کنم. به چیزهای که دارم اول فکر می کنم و بعد به نداشته های که دوست دارم داشته باشم. آیا مسیری که الان هستم مرا به آنها خواهد رساند؟ اگر نبود به این فکر می کنم کجای کارم می لنگد. آنگاه که می یابمش شروع به برطرف کردنش می کنم. داخل رابطه با دیگران سعی می کنم چیزی که نیستم، نگویم. حتی اگر انسانی خوبی باشم. نمی گویم: هستم و می گویم: سعی می کنم آدمی خوبی باشم. چند وقت پیش با مادر محدثه حرف می زدم و می گفت؛ بنظرم آدم خوبی هست
محدثه یکسالی است ازدواج کرده ولی قصد طلاق گرفتن دارد و پیش مشاور هم که رفت میگفت شوهرم به من میگوید زشت و مرا دوست ندارد مشاور بعد از چند جلسه دریافت که محبت بینشان از بین رفته و محبت چیزی است که خدا باید در دل باندازد اینطور نیست که محدثه با مرد دیگری خوشبخت شود که دوستش دارد حالا به دلایلی من جمله افسردگی در روابط جنسی سرد است ولی اول تقصیر خودش است و باید به حرم امام رضا علیه السلام برود و نذر و دعا کند نا امواج منفی از داخل خانه بیرون رود مش
عشق من، محدثهمحدثه، عشق مندوست دارم، با اینکه این جمله توان ابراز احساساتم را ندارد. من خواندم که انسان ها هر چه می گذرند عشقشان کمرنگ تر می شود! من تعجب می کنم یا من انسان نیستم یا نویسنده کاربرد کلمه عشق را نمی دانست.همیشه چیزها را توصیف می کنم اما برای تو چیزی نیست که بتواند حداقل اندازه تو باشد. تو از خورشید روشناتر، از آب زلالتر، از کوه فروتنانه تر و از خداوند مهربانتر هستی.
امروز برایم روز متفاوتی بود، روزی بود که با این فاصله ولی تو همی
دست به قلم می شوم و خودکار مشکی می داند برای هزارمین بار دلتنگی بر من چیره شده است. می داند و به من دلداری می دهد که خواهی آمد و قسم به جوهرش می خورد که به یاد تو ریخته می شود. عشق من، محدثه، از من دلخور هستی؟! بیا و مرا هم سان فرزندت تنبیه کن. عشق من، محدثه، از من ناراحت هستی؟! بیا و با من هم سان شوهرت درد و دل کن. نگذار در این تنهایی زیاد بمانم، از روزی بترس که بازخواهی گشت و با یه مشت خاکستر رو به روی خواهی شد. بیا و با آغوشت این آتش دلتنگی را خاموش
گفتم: ای محدثه، آمدم اما سزاوارت نیستم. گفتی؛ خاموش باش ای محمد، بیا و کنارم باش. حالا که عاشق شدم، چه کنم؟! چه کنم که دلیل بیدار شدنم هستی، چه کنم که دلیل آرزوهایم هستی. به کدام سر منزل سر کشم تا تو را در ایوان ببینم. به کدام آسمان بال زنم تا تو را در آبی آن ببینم.ای دوست، از دور ات دارم هم سان شمعی آب می شوم و هر چه کوچکتر، عشقم بزرگتر. هر چه به مرگ نزدیکتر می شوم، اشتیاق بوسیدنت افزونتر. دیگر چاره ای جز آمدن و دست بر روی گیسونات بردن، ندارم. دیگر
من عاشق شدم وگرنه این بی قراریم دلیل دیگری ندارد. من عاشق شده ام وگرنه این هوس ناتمام حرف زدن با محدثه چیست؟! من عاشق شدم وگرنه این دلیل خوشحالی، این میل بوسیدن برای چیست؟! من عاشق شدم و دیگر نه می خواهم و نه می توانم باز گردم به تنهایی خویش، محدثه من، این بینوا عاشقت را در تنهایی خود جا می دهی؟! از من دور هستی و خداوند در فکر است که تو را چگونه خلق کرده است که بنده سر به راهش را اینچنین از او غافل کرده ای. باز می گویم: دوستت دارم. با اینکه نوشتنش ه
گاهی وقت ها اجازه میدم سکوت در بین من و محدثه تخت قدرت را بگیرد. گاهی وقت ها باید سکوت کرد، باور دارم هیچ کلمه ای یا حتی بوسه ای نمی تواند جایگاه عشقبازی سکوت را بگیرد. لا روشفوکو، فیلسوف اخلاق اهل فرانسه در قرن هفده، اصل مشهوری دارد که می‌گوید «بعضی مردم اگر نشنیده بودند که چیزی به اسم عشق وجود دارد، هیچ‌وقت عاشق نمی‌شدند.» برای من می تواند درست باشد اگر محدثه را ندیده بودم.دیروز محدثه پرسید: به نظرت کنارت خوشبخت می‌شم؟!گفتم: جوابش پیش خود
خب بالاخره امروز صبح آخریت امتحان، پاتو عملی، رو دادیم و تموم شد. 
نمیدونم؛ در مورد روز امتحان و قبلش ننوشتم. الان هم که مینویسم 14 بهمن است. امروز ۷ صبح کلاس رانندگی داشتم، بعدش هم باشگاه رفتم. عصر تا شب هم با محدثه وقت گذروندیم. نمیدونم چرا روی مود نیستم. خیلی سخت گذشت ترم قبل؛ نمیدونم ترم بعد چیکار کنم. رفرنس بخونم؟‌جزوه بخونم؟ چیکار کنم؟
خوابم میاد. با محدثه از عادت کردن حرف زدیم و غصه خوردیم. غصه خوردیم که دست خودمون نیست. ساعت 11 عه و هنوز ش
موقع مسواکزدن دستم را به کمر میزنم و پهلو هایم درد میگیرد. پس ان دو ساعت و نیم ورزش دیشب موثر افتاده. لش و بی حوصله ام. دلم برای خیلی ها تنگ است. خیلی ها که اثبات کرده اند بیشعورند. احساس تنهایی میکنم و خوشحالم که محدثه امشب می اید. دیشب نهال میگفت اگر محدثه دیرتر امد بفرستیمش خوابگاه ۳. بعد صدایش را اروم کرد و گفت نقشه دوم! و قاعدتا نقشه دوم این بود که من را هم بفرستند خوابگاه ۳! 
تمام شب را بریده بریده خوابیدم و صبح بینی ام کیپ بود. همانطور که حول
موقع مسواکزدن دستم را به کمر میزنم و پهلو هایم درد میگیرد. پس ان دو ساعت و نیم ورزش دیشب موثر افتاده. لش و بی حوصله ام. دلم برای خیلی ها تنگ است. خیلی ها که اثبات کرده اند بیشعورند. احساس تنهایی میکنم و خوشحالم که محدثه امشب می اید. دیشب نهال میگفت اگر محدثه دیرتر امد بفرستیمش خوابگاه ۳. بعد صدایش را اروم کرد و گفت نقشه دوم! و قاعدتا نقشه دوم این بود که من را هم بفرستند خوابگاه ۳! 
تمام شب را بریده بریده خوابیدم و صبح بینی ام کیپ بود. همانطور که حول
دوست دارمدو کلمه است در یک جملهکلمه اول برای او و کلمه دوم برای خودفقط یک جمله است برای یک نفرزمانی که باید بیان شود می آید. فقط باید انتخاب کنیکه بگویی یا یک عمر در حسرت نگفتنش بمانیچه کسی سزاوار دوست داشتن شما هست؟چه کسی سزاوار دلتنگی شما هست؟می خواهی اندازه مشخص کنی؟ داخل یک ورق آچار معیارهایت را بنویسی و هر کس تمامش را تیک زد سپس بگویی: دوستت دارم.من محدثه را دوست دارم. تشابه های داریم و تفاوت های ولی من اگر تفاوت هایش را بیشتر از تشابه ها
چه چیزی را باید دوست داشت. آیا خود را باید همیشه دوست داشت؟! آیا لیوانی که در آن قهوه می نوشید، باید دوست داشت؟! آیا مرگ را باید دوست داشت؟! آیا خدا را باید دوست داشت؟! بنظرم ما همیشه محکوم به دوست داشتن می شویم، برداشت بد نکنید ولی ما مجبوریم خانواده مان را دوست داشته باشیم. آیا می شود خدا را دوست نداشت و ما را بیامرزد؟!من محدثه را دوست دارم و بایدی برای دوست داشتن نبود. اینجور دوست داشتن ها حسی دیگری دارند. تا حالا کسی را دوست داشته اید؟! می خوا
به
شیوه معمول در میانه گل ها و برای دوخت وسط گل یا مغز گل از مروارید یا سنگ استفاده
می کنند . اما گاهی دوختن یک دگمه زیبا در میانه گلی که با پولک و منجوق دوخته شده
است، خالی از لطف نیست و می تواند جلوه گل را افزون سازد. نمونه ای از دوخت یک دگمه
در میانه گل را می بینید که توسط نادیا خاکی از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته
شده است. خانم نادیا خاکی این گل را به همراه طرحی از چهار لوزی، در وسط یک کیف
دستی زیبا سوزندوزی نموده است. زیباست . اینطور نیست؟

برای
دی

حروف برجسته فلزی از قبیل ساخت حروف برجسته از جنس استیل و آهن میباشد.
این حروف برجسته میتوانند در رنگهای گوناگون و تا ضخامت ۵-۶ سانتیمیتر تهیه شوند.این حروف برجسته به خاطر برجستگی که دارند از زیبایی خاصی برخوردارند.حروف برجسته فلزی معمولاً برای فضاهای بیرونی که در منشاً نور خورشید، باران و غیره هستند استفاده میشوند.ساخت حروف برجسته استیل به سه صورت نقرهای براق، نقرها خشدارو استیل طلایی رنگ میباشد.حروف برجسته غیر فلزی میتواند از ورقهای
محدثه من، لبخند بزن، لبخند بر لب های تو برایم معنی دیگری دارند. معنی از عشق زیرا هر قدر آنها را می بینم برایم عادت نمی شوند. می دانم هر کسی با لبخندت مواجه شود، عاشقت می شود و من حالش را می فهمم اما تو حق انتخاب داری که لبخندت را برای تمام عمر، ارزانی چه کسی کنی و من انتخابت را دوست دارم. حتی اگر من نباشم. محدثه من، لبخند من، دوستت دارم
---------------------
عاشق، ترک لبخند نمی کند، عسل!
لبخند، تذهیب زندگی‌ست.
و بوسه‌یی‌ست بر دست های نرم محبت.
با لبخندها
دوخت پولک و منجوق شیوه های مختلفی دارد . یکی از این شیوه ها که این روزها طرفداران بیشتری دارد و به نوعی دوخت پولک و منجوق به شیوه آزاد می
باشد. این شیوه به دوخت پنل
یا پنل دوزی، نیز معروف است.
در تصویر زیر نمونه ای ازدوخت پولک
و منجوق به شیوه آزاد یا دوخت یک پنل زیبا
را می بینید که توسط خانم سحر محمدی،
از آموزشگاه شب افروز؛ دوخته
شده است.
 بسیار زیباست. اینطور نیست؟
نقش برجسته یکی از تکنیک های ساخت سفال است.این هنر دارای پیشینه ای 20000 ساله در فرهنگ های شرقی و غربی است.در این هنر اشکال روی یک سطح حکاکی می شوند و به صورت برآمده از سطح نمایش داده می شوند.
درواقع نقش برجسته دارای حالتی میان مجسمه‌سازی و نقاشی است که معمولا آن بدون رنگ پردازی ساخته می شود. این هنر یک نوع اثر هنری مجسمه ای است که در آن شکل ها بر روی یک سطح حکاکی می شوند و یا معمولا، برای ایجاد تصاویر روی سطح، مواد سطوح به طوری که شکل ها از هم جدا ن
برام جالبه یه عده همممممه ی نیروشونو بسیج کردن که ما رو از هم جدا کنن!میبینی خدا؟جواب خوبی خوبیه...حالا همه با دقت بخونین.مخصوصا دشمنا...میخوام حسابی آتیشتون بزنم!بعد از این ببینم کسی داره این وسط موش می دوونه...کاری میکنم دیگه سایه ی من و محدثه رو نبینین!میخوام خوشحال باشه همیشه بخنده ولی...نمیذارم احمقایی مثل شما،احمقم نمیشه گفت بیشتر مثل روباه می مونین، با این حقه هایی که هم به من و هم به اون میزنن بتونن یه آجر ازین رابطه رو بردارن!محدثه حالا
وقتی به بلاگ بیان امدم تازه رتبه های کنکورسراسری امده بود و من درگیرمشاوره رفتن وانتخاب رشته بودم،4سال پیش یعنی 5مرداد94اومدم واینجا وبلاگ زدم،محدثه ی ان سالهابامحدثه ی الان خیلی فرق دارد،من بزرگترشدم ورنگ ارزوهاورویاهاوحتی طعم نوشته هام هم تغییرکردن،دراین4سال اتفاقات بسیاری افتاد،مثلا داداشم دانشگاه قبول شد یافوت ناگهانی پدربزرگ ومادربزرگم،اومدن بچه دوم عمه وازدواج وطلاق دخترعمو وخیلی اتفاقات دیگرحقیقتاخیلی ادمهابه زندگیمون اضاف
برام جالبه یه عده همممممه ی نیروشونو بسیج کردن که ما رو از هم جدا کنن!میبینی خدا؟جواب خوبی خوبیه...حالا همه با دقت بخونین.مخصوصا دشمنا...میخوام حسابی آتیشتون بزنم!بعد از این ببینم کسی داره این وسط موش می دوونه...کاری میکنم دیگه سایه ی من و محدثه رو نبینین!میخوام خوشحال باشه همیشه بخنده ولی...نمیذارم احمقایی مثل شما،احمقم نمیشه گفت بیشتر مثل روباه می مونین، با این حقه هایی که هم به من و هم به اون میزنن بتونن یه آجر ازین رابطه رو بردارن!محدثه حالا

خرید پتو نوزادی برجسته مادر کر
پتو نوزادی برجسته مادر کر (mother care)  از جنس پلی استر ضد حساسیت که سازگاری خاصی با پوست بدن نوزاد دارد توجه مصرف کننده را به خود جلب کرده است . ملزومات اتاق و خواب کودک از مهمترین احتیاجات یک نوزاد می باشد که با ایجاد بستری نرم و لطیف آرامش و راحتی را برای کودک شما به ارمغان می آورد. پتوی برجسته مادرکر با طراحی منحصر به فرد و ظریف مناسب خانواده های است که به فکر راحتی و آرامش کودک خود هستند.
یا حبیب من لا حبیب له
گفتم کجا برم؟ گفت بیا برو‌ پیش محدثه! بچمون عاشقه!!! :))

دلم نمی خواد بهش صدمه بزنم پس زیاد هم اجازه نمیدم صمیمی بشه، این دفعه سعی کردن جدی تر برخورد کنم. فقط وقت آزادشون تو‌جمع بچه ها شوخی کردیم و خاطره گفتم و شنیدم... 
مانند یک بازاریاب شبکه ای برجسته بیاندیشید تا یک بازاریاب شبکه ای برجسته باشید. درصورتی که نمونه های ذهنی و فکری یک بازاریاب برجسته را بپذیرید و قبول کنید , می توانید با قدرت هر چه تمام تر , دوره زمانی لازم برای تبدیل شدن به یک بازاریاب برجسته را تسریع بخشید , زیرا منطقی ترین روش یادگیری شیوه آزمایش و خطاست.(عاقلانه ترین روش یادگیری،روش کار کردن با مربی و استفاده از تجارب موفق دیگران است)
ادامه مطلب
چیزی که هنوز بهش عادت نکردم، واژه ی "خانم مهندس" ه...
تازه داشتم با فامیلیم کنار میومدم.
"مهندس" و "محدثه" شبیه هم هستش. ولی من با دومی راحت ترم..

*مامان و بابا اومدن تهران. واسه اولین بار فردا مرخصی گرفتم که باهاشون برم بیرون.. :)
۱. عروسی محدثه :اشک شوق + رفتیم عروسی دوس خانوادگی [مدل ارایشمو عوض کردم خیلی خودمو دوس داشتم]
۲. عینک دودی جدید خریدم [ریبن طور:دی] [خداروشکر حس میکنم این ماه پولم برکتش زیاد بود]
۳. باقالی پلو با گوشت خیلی خوشمزه + جوج + چایی با رولت تازه
شما که انقد تو زندگی ما سرک میکشین پستامو خوندین نه؟هنوز نمیترسین؟هنوز نفهمیدین با چی طرفین؟محدثه هرگز تکیه گاهشو از دست ندادهو اینو تو مغز کوچیک سیاهتون جا بدین!ما به قضاوت یه عده گردوی پوسیده نیاز نداریم!امیدوارم دیگه تکرار نشه چون صبرم تموم شده...بدم تموم شده!
وقتی برگه اعزام به خدمتم را در دست داشتم، خانواده ام می ترسیدن. مخصوصا دایی جانم. چرا ترس؟ میگید: سربازی سخته دیگه. این که آره ولی ترس اونها از شناختی که به من داشتن بود. محمد آدم یه دنده با تفکر است. اگه کاری بدونه اشتباست بدون تعارف میگه و انجام نمیده. می ترسیدن داخل آموزشی با درجه داری بحث کنم و برام مشکل درست بشه ولی الحمدلله مشکلی پیش نه اومد و الان منتظرم تا پست در خونه را بزند و کارت پایان خدمتم را با احترام تحویلم دهد :)ولی الان خانواده از
خب بالاخره اون آخونده تو اون کوچه هه نشونه بود دیگه
ولی من که نفهمیدمش
خیلی وقتا آدم اشتباهاتش یادش میاد
اما بعضی وقتا عمیقن یادش میاد و متاسف میشه
امروز چندبار درگیر این لحظه شدم، درباره اتفاقای خودم و محدثه. خصوصن اون دوتا 

تابستون کنکور بود ‌‌‌..
کلاسای مدرسه برای پیش ها باز بود و از صبح تا ۴ بعد ازظهر کلاس داشتیم که بعد عید تعطیل کنیم ...کولر کلاس جواب نمیداد ...من و دو تا از دوستام رو سه تفنگ دار کلاس معرفی میکردن همه جا ...سه نفری رفتیم کلید اتاق خانوم مشاور رو از دفتر کش رفتیم و کولر اختصاصیشو دزدیدیم ...چهار طبقه با پله اوردیمش پایین ...هیکل من یه تیکه خیس شده بود..‌.اب کولر یه وری میرخت روم!زدیمش به برق و راهش انداختیم ...و خودمون سه تا نشستیم جلوش ...ماه رمضون بود
یک دختری توی توییتر هست که بهش حسودی میکنم چون نقاط ضعفی که من دارم رو نداره و خیلی بهتر از من عمل میکنه. امروز تصمیم گرفتم گزارش مورد اپتیک نوریتیس رو بدون وسواس فکری و عملی بنویسم و نگران نباشم. بعدش هم ایمیل بدم به استاد.
--
تا ظهر کار کردم ولی دستاورد خاصی نداشت. درس میخونم الان. 
دارم فکر میکنم چققدررر راسته که از روی ظاهر زندگی بقیه نباید قضاوت کرد و اینا. مثلا خود ما ظاهر زندگیمون شاید خییلییی خوب بنظر برسه از نظر خیلیا و شاید بگن اینا دیگ
طرح‌های سه بعدی و برجسته دیزاین ناخن

طرح‌های خاص و زیبای دیزاین ناخن

بعد از
چهره و صورت شما دست‌هایتان در نقطه توجه قرار قرار دارند، شما می‌توانید
با دیزاین‌های خاص و جذاب ناخن‌، زیبایی دستانتان را تا دو چندان کنید. در
این بخش ما مدل‌های جدید دیزاین برجسته و یا سه بعدی ناخن را جهت ایده
گرفتن در اختیارتان قرار داده‌ایم.
مدل جدید دیزاین سه بعدی و برجسته ناخن
ادامه مطلب
در ایران انواع فرش ماشینی با شانه وتراکم مختلف را می توان یافت. فرش 1200 شانه جزء جدیدترین تولیدات ایران در صنعت فرش ماشینی است که دارای ظرافت و زیبایی بی نظیری هم می باشد. این مدل فرش دارای تراکم 3600 بوده و به دو صورت فرش 1200 شانه گل برجسته و فرش 1200 شانه معمولی عرضه می شود که تفاوتشان در زیبایی ظاهری فرش ها می باشد. مدل فرش برجسته به گونه ای است که طرح و گل های آن برجسته دیده می شود و این رخ بهتری به فرش داده است.
فرش 1000 شانه برجسته هم به تازگی وارد ب
فرقی نداره چقد حرف داشته باشی وقتی می دونی گوشی نیست که بخواد بشنوه...ولی مهسایی...ممنونم...که بهم جرات دادی راز شبامو بگم بهت...نمیدونی حرفای نگفتنی چقد...دردناکن...چون تکرار میشن و تکرار میشن...و هربار این گرداب پایین تر میره...تیتر پست...فقط جمله ایه که تو آهنگی که گوش میدم دوست دارم...غیرتی نشو محدثه خانومم^^
من خیلی دوست داشتم که دوستام و فایزه هم وبلاگ بنویسن و وبلاگشونو دنبال کنم؛ کلا دنبال کردن یه وبلاگی یخلی باحاله ولی خب کسایی که میشناسمشون این کار رو نمیکنن. شاید هم میکنن و من نمیدونم. نمیدونم حالا. خلاصه این که عالیس خیلی کمتر از قبل پست میزاره و هر دفعه با صفحه تکراری مواجه میشم ناامید میشم؛‌پس گفتم چرا خودم پست نمیکنم؟
میدانی شاید چون حقیقتا فرصت کمی دارم. امروز صبح ساعت 6 و ربع به زنگ موبایلم که 5 دقیقه ای زنگ زد بیدار شدم. ممعمولا زود بی
ورق های فوق برجسته فرامید FAROMID که چند سالی نیست وارد بازار شده تحولی شگرف در صنعت ام دی اف ایجاد کرده این تحول بابت نواوری و متفاوت بودن ورق های برجسته فرامید FAROMID نسبت به دیگر رقبا میباشدورق های فوق برجسته فرامید FAROMID دارای سطح برجسته و کاملا طبیعی میباشد به نحوی که نقش و نگار و طرح گره ها کاملا طبیعی هستندورق های فوق برجسته فرامید FAROMID در دو سایز 122*280 و 280*183 تولید و عرضه میشودسمپل فرامید FAROMID بسیار شکیل بوده و دارای گروهبندی میباشدجهت اطلاعا
پروتز گونه که گاهی اوقات با عنوان برجسته سازی گونه شناخته می شود یک روش گونه گذاری بدون جراحی است، برای بهبود ظاهر استخوان های گونه یا برجسته کردن آن استفاده می شود. مشابه سایر  روش های جراحی پلاستیک، برجسته کردن گونه می تواند باعث جوان تر شدن ظاهر یا ایجاد توازن در بین اعضای صورت شود و در مجموع جذابیت صورت شما را افزایش دهد. در کنار گونه گذاری، عمل زیبایی چال گونه نیز زیبایی صورت را دو چندان می کند و اخیرا افراد بسیاری را به خود جذب نموده اس
خانومانه:
لب ها یکی از فاکتورهای زیبایی روی صورت به حساب می آیند و این روزها اکثر
خانم ها به دنبال داشتن لب هایی حجیم تر هستند. خوشبختانه ترفندهایی وجود
دارد که می توان به صورت طبیعی لب ها را زیباتر و برجسته نمود. دارچین به
دلیل داشتن خاصیت احیاکنندگی و محرک، خشکی های لب را نرم می کند و علاوه بر
آن جریان خون را نیز بیشتر می کند و به این ترتیب لب ها را برجسته تر نشان
می دهد. اگر لب های باریکی دارید و دوست دارید که بدون جراحی یا خرج کردن
پول زی
در عشق تو چون عاشق چشم بسته ترم من،پیش همه کس شاعرِ برجسته ترم من!♥️
دیدی که کَسی خَسته شود از نفسِ خود؟پیشَم که نَباشی تو، از آن خسته ترم من!
من سوختم و مُهر زدم ‌بر لبم از درد!گفتم تو نبینی که دَمی خسته ترم من!♥️
گفتم بکشم درد و پریشان نشوی تو ‌‌‌...گفتی که پریشان که نه! دلبسته ترم من!
در پاسخِ این جمله‌ی خوبی که تو گفتی،باید که بگویم به تو وابسته ترم من!☺️
چِشمِ تو شده باعث این شعر و غزل هاپیش همه کس شاعرِ برجسته ترم من...☺️
#ضمیر #میم_پناه
shirazart.blog.ir 
** ابداع کننده ی مکتب اصفهان ، رضا عباسی نقاش برجسته ی دوره ی صفوی بوده است .
** توجه رضا عباسی به انسان، بیشتر از فضای اطراف اوست .فضا سازی ساده ، خطوط منحنی و دلپذیر، استفاده از حداقل رنگ ، ساخت و ساز ماهرانه ی خز لباسها و ظرافت در طراحی موی سر و ریش مردان ، شیوه ی خاص نقاشیهای رضا عباسی است ." درویش جوان با چوبدستی " اثر رضا عباسی است .
یا حییب من لا حبیب له
_ خاله! من امروز ازتون دلخور شدم، می خواستم باهاتون قهر کنم!!!
_ با من؟ چراااااا؟ مگه چی کار کردم؟
_ آره. امروز ازتون خیلی ناراحت شدم، چون نیومدین پیش من!
_ خاله من که خودم تصمیم نمی گیرم‌ کجا برم! خاله میم باید بگه این زنگ برو پیش فلانی، فلان درس رو باهاش کار کن!
_اما من دوست داشتم شما بیاید پیش من...

وی، در خیال خام بود که امروز محدثه رو‌ ندیدم و اونم هیچی نگفت، خدا رو شکر کرده بود که حواسش بهم نبود :||||
نگذاشت یک روز حداقل با ا
سلام
تو دلم مونده بود که این چند روزه جشنِ عیدانه نرفتم!! دیشب طبق معمولِ چهارشنبه ها، هیات ِ دخترا بود ولی من از وسطاش کلاس داشتم. بی خیال کلاس شدم و رفتم هیات.
می دونستم " زی " هم قراره مولودی بخونه.
اولین بار عید غدیر چهار سال پیش بود که تو هیات خوند و کم کم راه افتاد.... هر چند یکی دو ساله بخاطر کنکورش و بعد هم دانشگاه از هیات دور افتاده و کم میره، اما الحمدلله به لطف حمایت های خاله محدثه همچنان حضور داره.
البته بخاطر جریان سرشلوغیِ این چند روز
آنچه باید در مورد فرش هایبالک بدانید!!!صنعت فرش ماشینی از ابتدای کار تا الان انواع بافت فرش ماشینی را تجربه کرده است از جمله: فرش ماشینی 500 شانه، فرش ماشینی 700 شانه، فرش ماشینی 1000 شانه، فرش ماشینی 1200 شانه، فرش ماشینی 1500 شانه و آخرین تکنولوژی آن فرش گل برجسته هایبالک میباشد. فرش هایبالک تکنولوژی نوی در صنعت بافت فرش ماشینی میباشد.
فرش گل برجسته هایبالک در دو نوع 1000 شانه و 1200 شانه تولید میشود.در بافت این فرش، علاوه بر الیاف اکریلیک از نوعی الیاف
ورق های فوق برجسته فرامید FAROMID که چند سالی نیست وارد بازار شده تحولی شگرف در صنعت ام دی اف ایجاد کرده این تحول بابت نواوری و متفاوت بودن ورق های برجسته فرامید FAROMID نسبت به دیگر رقبا میباشدورق های فوق برجسته فرامید FAROMID دارای سطح برجسته و کاملا طبیعی میباشد به نحوی که نقش و نگار و طرح گره ها کاملا طبیعی هستندورق های فوق برجسته فرامید FAROMID در دو سایز 122*280 و 280*183 تولید و عرضه میشودسمپل فرامید FAROMID بسیار شکیل بوده و دارای گروهبندی میباشدجهت اطلاعا
اسفند هم آمد ولی روز تولدم همراهش نیست! مانده ام با تولدی که روزی ندارد! ای اسفند بگو کجا روز تولدم را جا گذاشته ای تا به سمتش رهسپار شوم. ای اسفند، نشانی از روز تولدم بده. نگو باید یک سال دیگر به انتظار آمدنش بنشینم. ابراز ناراحتیت این دل پر خون را آرام نمی کند، سه سال شده و هر سال قول سال بعدی را می دهی! اسفند، نگاه کن، سال دارد به اتمام می رسد و من دلیلی برای جشن گرفتن ندارم. محدثه از من می پرسد؛ تولدت کی هست؟! جوابش را چه بدهم؟! بگویم: اسفند آخری
نمونه آموزشی زیبایی از دوخت پولک دوزی توپر و برجسته را بر روی یک کوسن، در این پست می بینیدکه  توسط خانم اشرف پور موسوی، از آموزشگاه شب افروز؛ اجرا شده است. دوخت پولک در این طرح به شیوه توپر و برجسته می باشد که در آن از دو نوع پولک(صاف و معمولی) و دو رنگ پولک ( طلایی و معمولی) به شیوه دوبل استفاده شده است. 
برای دیدن تصاویر بیشتری از این پولک دوزی بر روی کلمه ادامه مطلب کلیک نمایید.

امروزه رایج ترین نوع تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای حروف برجسته می باشند که کاربرد وسیعی نیز یافته اند.تابلو برجسته به تابلویی گفته می شود که حروف آن دارای یک قسمت لبه و یک قسمت رویه بوده که دلیل لبه دار بودن حروف، تابلو عمق پیدا کرده و اصطلاح برجسته به آن اطلاق می گردد. تفاوت تابلوهای حروف برجسته در جنس همین قسمت های لبه و رویه می­باشد. از مزایای استفاده از این گونه تابلوها می توان به تنوع طرح و رنگ و قیمت به صرفه و مناسب جهت انواع کاربری ها اش
تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
خانه > خاتم کاری > تخته نرد خاتم و شطرنج > تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد طرح شکار

تخته نرد و شطرنج از جنس چوب و خاتم کاری اعلی طرح دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
ابعاد :۴۰*۴۰*۳ سانتیمتر
دارای ضمانتامه کتبی ۵ ساله
متعلقات : مهره صدفی خاتم و کاور ترمه

تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار بر
استحکام بالا ( پخت در دمای 900درجه)
تحمل سرما و گرما
امکان استفاده در فضای داخلی و خارجی
تنوع طرح ( امکان ساخت هر نوع طرحی)
امکان استفاده در لابی هتل، ساختمان و سفره خانه، فضای بالای شومینه، قاب ها، لوح تقدیر ها، تندیس ها و …
امکان تطبیق با هر دکوراسیون و طراحی
تنظیم برجستگی تابلو سفالی نقش برجسته
مواد اولیه و متریال در دسترس
قیمت مناسب

ادامه مطلب
درد من نشستن خاری کوچک بر بدن نیست که در عرض چند دقیقه خوب شود و ظرف چند روز درد زخم و جای زخم تا همیشه فراموشم شود. درد من درد جراحتی است که از نشستن چاقویی داغ و برنده بر عمق روح و روان و قلبم ریشه می‌گیرد. درد من، جراحت من، احتیاج به جراحی دارد، اما این جراحی نه بی‌حسی دارد و نه بیهوشی. جراحی من در کمال هشیاری و آگاهی انجام می‌گیرد، جراحی من محدود به اتاق عمل نیست، روح و روان من هر لحظه و هرجا درحال تحمل دردجراحی است. من محکوم به درد کشیدن هست
اینا رو تو کیفم پیدا کردم.انگار مدتهاست اونجا منتظر پیدا شدن بودن...
با محدثه نشسته بودیم، از میون صدف‌ها خوشگلترهاش رو جدا میکردیم...همین بود خوشبختی
+دیشب که احتمال جنگ داشت جدی و جدی تر میشد، از همه ی خواسته ها و کارای انجام نداده ام گذشته بودم و دلم میخواست قبل از هر اتفاقی دوباره اونجا بشینیم و صدف پیدا کنیم.
پایه هفتم یک 
ممتاز :حدیث بهوند یوسفی ،نازنین حاجی زاده 
تلاشگر :محدثه زرگر ،فائزه رستیانی منفرد هفتم دو 
ممتاز :غزال خمیسی ،محدثه محمودی پور 
تلاشگر :هانیه کردزنگنه ،فاطمه کرمی احمدی،میترا اسلام پور 
پایه هشتم یک :
ممتاز :فائزه قاسمی تلاشگر :دنیا تاراج ،نازنین کاظمی 
پایه هشت 2 ممتازان :بهنوش بام زرد ؛حدیث باقری پور 
تلاشگر :فاطمه عیوضی .مهشید باربرین .زهرا کاظمی زاده 
پایه نهم 
ممتازان :عاطفه دبستان ،زینب باقری اصل تلاشگر :زهره رشیدی ،
پایه هفتم یک 
ممتاز :حدیث بهوند یوسفی ،نازنین حاجی زاده 
تلاشگر :محدثه زرگر ،فائزه رستیانی منفرد هفتم دو 
ممتاز :غزال خمیسی ،محدثه محمودی پور 
تلاشگر :هانیه کردزنگنه ،فاطمه کرمی احمدی،میترا اسلام پور 
پایه هشتم یک :
ممتاز :فائزه قاسمی تلاشگر :دنیا تاراج ،نازنین کاظمی 
پایه هشت 2 ممتازان :بهنوش بام زرد ؛حدیث باقری پور 
تلاشگر :فاطمه عیوضی .مهشید باربرین .زهرا کاظمی زاده 
پایه نهم 
ممتازان :عاطفه دبستان ،زینب باقری اصل تلاشگر :زهره رشیدی ،
سلام 
ساعت ۱:۵۱ دقیقه بامداد شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ در مسیر برگشت از سفر ۴ روزه مشهد هستم
بلیط اینترنتی گرفتم یا ماشین مرتضی دارم میام ،
ماشین خیلی شلوغه بخاطر اینکه چند تا مسافر دختر تو ماشین هستن من و محدثه الان جدا از هم نشستیم !
واقعیتش اینکه به آدم بر میخوره اینکه بخاطر مسافرای دیگه مجبور بشی از همسرت دور بشینی اونم توی ماشین پسرخالت !
نمیدونم رفتار درست چی بوده و باید چیکار میکردم اما اصلا حرکت خوشایندی نبود ، اصلا ...
بسمه تعالی
چارت شورای دانش آموزی
سال تحصلی99-98
انجمن فرهنگی هنری
1-فائزه کشاورز (رئیس انجمن)
2-زهرا برزکار
3-زینب صفری
4-سمانه جمالی
5-زهرا اسدی3
انجمن انتظار ومهدویت
1-زهرا احمدیان(رئیس انجمن)
2-زهرا زمانی
3-نرگس عظیمی
4-نرگس سلیمانی
5-غلامی
6-اسما اکبری
انجمن بهداشت
1-نیلوفر زمانی(رئیس انجمن)
2-مهشید جمالی
3-فاطمه باقری
4-فاطمه جمالی
5-فائزه پاخیره
6-زهرا زمانی
انجمن علمی آموزشی
1-مهدیه ابراهیمی(رئیس انجمن)
2-فرنوش ایمانی
3-زهرا صالحی
4-فاطمه ابراهیمی
5-
https://www.isna.ir/news/99022115269/%D8%A2%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A7%D9%85%D8%A7-%D8%B4%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86
آدم‌هایی که با او بوده، فرهنگی که شجریان در آن رشد کرده، در زندگی هنری‌اش اثر داشته. دیگر شخصی مانند او نخواهد آمد که تمام جوانب آواز ایرانی را داشته باشد. همین حالا صداهای خوبی داریم، پیش از او هم آوازه‌خوان و استادان برجسته‌ای داشتیم اما شجریان همه آنهاست.
مشاهده مطلب در کانال
کسی که خود را در میان ریل های قطار انداخته است، مرگ برای آن ارزشمندتر بود از زندگیگنجشکی که در میان طوفان تکه نانی را حمل می کند، جوجه هایش برای آن ارزشمندتر بود تا خیس نشدندر زندگی به دنبال ارزش باش و برای ارزش بمیرانتخاب    انتخاب    انتخاب    انتخاباینکه چه چیزی ارزشمند هست در زندگی که لبخند بزنم برای زندگیعلامت سوال    علامت سوال     علامت سوال     علامت سوالبعد از علامت سوال من، چیزی نوشته است،   محدثه
باز می خواهم از تو بگویم و این تکرار کلمات نیست، عطش عشق هست که می تراود و از درونم می جوشد. نمی دانم، نشمرده ام، نخواهم شمرد. چند بار گفته ام؟ چند بار خواهم گفت؟ که دوستت دارم. بگذار حتی بچه گانه باشد اما بگویم: دوستت دارم. بگذار عادی باشد نه شاعرانه اما بگویم: دوستت دارم. جز خدا چه کسی می داند، بعد از مرگم نگویم؟ دوستت دارم.باران می باربد و من در انتظارم تا اذان بگویند. آنگاه جا نمازم را بر می دارم و به حیاط پشتی می روم و در زیر درخت نارنج با گنجش
از فکر اینکه بیایم اینجا در موردش بنویسم خنده ام گرفت و همان خنده باعث شد که بیایم و بنویسم! 
اولین بار دور میدان دانشگاه بهم سلام کرده بود. چند وقت بعد تلگرام پیام داد و من در دو سوم پیام ها در حال مسخره بازی و تیکه انداختن و اینها بودم. حالا زمان میبرد تا عادت کنم با پشت دست نزنم توی دهان پیشنهاد دهنده ها! چه قدر هم این کار زشت و دور از شخصیت است. حالا از نقد من بگذریم، حقیقتا نحوه پیام دادن خودش هم برمیتابید! 
جلسات بعدی به این گذشت که شنبه ها ج
امروزه می توان بیش از 50 مدل مختلف از حروف برجسته را می توان ساخت و هر کدام از تابلوها با توجه به نوع نورپردازی ، جنس ، رنگ و … با یکدیگر متفاوت هستند. شرکت تابلوسازی نامور با سال های طولانی کار در حوزه ساخت و تولید انواع تابلوها می توانند هر گونه درخواست شما مشتریان گرامی را برای داشتن هر نوع تابلویی از نوع حروف برجسته پاسخگو باشد.
• در زیر به معرفی برخی از انواع حروف برجسته که در شرکت تابلوسازی نامور تولید می شوند پرداخته ایم:
1. چنلیوم
2. وکیو
سلام براونی های گلم مخصوصا اونی لیندایی که حسابی زحمت افتادی با اینکه کنکوری هم بودی ببخشید اونی واقعا:(بچه ها دیگه نمیرم کککک
اومدم بازم با پستام سرتونو ببرم 
اونی های گلم خدایی اینقدر دلم براتون تنگ شده بود که نگین :(
بچه ها الان هم میخوام یه پست بزارم براتون که حال بیاین تلافی ایم چند روزه که نبودم  ♥

راستی اونی محدثه توکجا میخوایییی بریییی؟
گفتی شنبه میای باید بیای حتماااا
خب بچه ها گوسفند قربونی من کو؟ هااا؟ ...ککک

اونی هام براتون یه پس

تابلوهای سوپر اسلیم با ظاهری بسیار شیک و مدرن بیشتر در تزیینات و دکوراسیون داخلی مجموعه ها بکار می رود.
این تابلوها که برای اولین بار در ایران توسط تابلوسازی آرشا تولید شده اند، نسل جدید تابلوهای تبلیغاتی می باشند.
تفاوت عمده آن ها با تابلوهای حروف برجسته چلنیوم در نبود هیچگونه جای پرچ و تو رفتگی می باشد. این نوع از تابلوها به صورت وکیوم شده و یکدست می باشد و از نظر ضخامت هم ظریف تر و از لحاظ تیپ کار شیک تر از تابلوهای چنلیوم می باشد.
منب
بابام: محدثه حالش خوبه؟
خواهرم: آره، امروز باهاش حرف زدم. خوبه.. چرا؟ چی شده؟
بابام: نه،حال روحیش.. منظورم اینه که از خوابگاه اومده بیرون، خونه داره، دیگه خوبه؟ اذیت نمیشه؟
خواهرم: آره بابا، خیلی خوبه.. خیالتون راحت.

من: کاشکی انقد باهات صمیمی بودم که میتونستم بگم دمت گرم که انقد هوامو داری و با اینکه من هیچی نمیگم، خودت همه چی رو میدونی..
کد محصول: E_21101گز خوریجنس: برنجطرح: گل و بوته
قلم: برجستهپرداخت: پتینهقیمت: ۷۰۰ هزار تومان
قیمت درج شده، به روز (جدید) است. ابعاد تقریبی می باشند.
سفارش کالا:
ارسال کد کالا با واتساپ، تلگرام، دایرکت
 پیامک به شماره ۰۹۱۰۳۸۵۴۵۶۲
پیج اینستاگرام:⁦rayan_handicrafts کانال تلگرام:t.me/rayan_handicrafts
مرا صدا بزن، فرزندم. منم پدرت. بیا و لحظه ای در کنار این فرسوده، اوقاتی را طی کن. بیا و لختی در آغوش پدرت، محبت را تصور کن. ناراحت نباش نمی خواهم هم سان پدران نصیحتت کنم اما در جیبم شکلات های خوشمزه ای دارم. می خواهم بگویم چقدر دوستت دارم. بیا، فرزندم. نمی خواهم بخاطر اشتباهاتت تنبیه ات کنم. می خواهم با همدیگر درستشون کنیم. می خواهی از این روزها برایت بگویم؟! مادرت را یافته ام، همدیگر را دوست داریم. از او دور هستم ولی او از من مراقبت می کند و می گو
اسامی دانش آموزان شورای دانش آموزی
دبیرستان علامه دهخدا
سال تحصیلی99-98

ردیف
نام ونام خانوادگی
تعداد آرا

1
اسماء جهانبازی
198

2
محدثه قائد امینی
190

3
هانیه کنجی
189

4
حسنا فاضلیان
180

5
بهار حامدی
177

6
سمیه سادات حجازی
171

7
نگارکریمی
160

8
زهرا لله گانی
152

9
حدیث صادقی
148

10
ثنا حیدری
علی البدل

11
نجمه احمدی
علی البدل

12
مهشید نجفی
علی البدل

13
فاطمه کریمیان
علی البدل

14
آناهیتا احمدیان
علی البدل

سر تا پای این کاندوم برای تحریک بیشتر نقاط حساس بدن ایجاد شده ، کاندومی که هر زن و شوهری باید حداقل یکبار آن را امتحان کنند !!چگونه کاندوم های فضایی را خریداری کنیم ؟در تهران بعضی از داروخانه ها کاندوم فضایی را برای فروش گذاشته اند اما در شهرستان ها هنوز محصولات برای فروش عرضه نشده اند ، شما میتوانید به سایت منتو شاپ مراجعه کنید و از قیمت این محصول با خبر شوید و این محصول را سفارش دهید و درب منزل یا محل کارتون با بسته بندی محرمانه تحویل بگیرید
روند نما و فلوچارت برجسته کاری روی فلز مس
کاروفناوری نهم
دانش آموزان گرامی در صفحه 124 کتاب کاروفناوری نهم شما باید روند نمای مراحل برجسته کاری روی فلز مس را ترسیم نمایید در تصویر زیر یک نمونه فلوچارت برای شما آماده شده که امیدوارم مورد استفاده قرار بگیرد.
از لینک زیر می توانید فایل اصلی این روندنما که توسط برنامه Edraw.msx ترسیم شده را دانلود کنید.
بدیهی است که شما هم برای باز کردن این فایل باید این نرم افزار را روی سیستم خود نصب کنید.
دانلود فلو
شاید دوست داشتیم آسمان بودیم، تا بخاطر وسعتمان خبرهای بد دیر به دستمان برسد یا در میان بادها اسیر شوند. و در پایین هر روز مردمانی را نگرگویی می کردیم که بخاطر آبی‌مان غبطه می خوردند. شاید دوست داشتیم دریا بودیم و در زلالیتی که از طرف خالقمان نصیبمان شده است، غروب های دلگیر خورشید را نظاره گر می کردیم. شب ها خودمان را به خواب می زدیم که چه خونهای در درونمان جاری می شود و فقط برای رفتگان دعای آمرزش سر می دادیم. شاید دوست داشتیم کوه بودیم، تا در
صبح بود و من بیدار نشدم زیرا اصلا نخوابیده بودم. صبح بود و من حس کردم تو را ندارم. باید کاری می کردم، کاری که بتواند تا حدی مرهم این درد دلتنگی باشد. می خواستم آزادانه بگویم دوست دارم، پس لباسهایم را پوشیدم و از خانه زدم بیرون. از خانه زدم بیرون تا به تو برسم. راه رفتم تا به معبدگاه تماس رسیدم. آنگاه مقابل نامت تیک تماس را فشردم. آنگاه خدایم را در آغوش کشیدم. آنگاه آن صدای من بود که می گفت: محدثه من، دوستت دارم. آنگاه آن تو بودی که هم سان مادری که ا
در هنگامه ای که زنان و دختران در جامعه های سرمایه داری، از نگاه خفت بار مردان به جایگاه زنانگی به ستوه آمده اند و فریاد دادخواهیشان به گوش کسی نمی رسد، دختران و زنان این سرزمین، با بانویی بهشتی همسایه اند که وجودش همه معادله های دنیا را، از جاهلیت اولی گرفته تا فرانو به هم زده است. بزرگ بانویی که مردان در مقابل عظمت جایگاهش و هیبت وجودش به کرنش آیند. عابده ای که به حق ثابت کرد چگونه می شود که یک زن حتی در زمان مماتش،  محل رجوع مردان سترگ تاریخ
خرید فرش ماشینی خوب از دیرباز تا کنون یکی از دغدغه های هر خانواده ایرانی بوده است.نحوه ی خرید فرش ماشینی برای هر فردی متفاوت است. عده ای بدنبال خرید سریع، آسان و ارزان هستند که معمولا اینگونه افراد خرید اینترنتی فرش ماشینی را انتخاب می کنند چراکه تمام نیازهای آنها را با چند کلیک ساده برطرف می کند.گروه دیگری از افراد معتقد هستند که برای خرید فرش ماشینی باید آنرا با چشم ببینند تا از طرفی از طرح و رنگ و کیفیت فرش ماشینی خاطرجمع شوند و از سوی دیگ
با صدای شب هم سان فریاد تنهایی من، در روزگاری که لمس کردن دستهایت جز آرزویی پیش نبود. در شب نشسته ام و به عکست خیره شده ام تا در اعماق چشمهایت آرامش را در آغوش بگیرم، تا در لبخندت زندگی را توصیف کنم. با اینکه آغوشت جز حسرتی چیزی پیش نیست اما با خیال طعم آن غروب خورشید را گذراندم. در این شهر که مردمانش از رفتن می ترسند و مانده اند تا پروردگارشان خوشبختی را بر دوش بگیرد و در خانه هاشان را بکوبد، مرا صدا بزن، تا چشمهایم را ببندم و رهسپار صدایت شوم ب
بعد از مدتها صدایش را شنیدم. بعد از مدتها زندگی را ملاقات کردم. بعد از مدتها انتظارها به پایان رسید. بگذارید افکار منفی را فراموش کنم وقتی فقط دوست دارند حالم را خراب کنند. بگذارید امشب در خوابم بیاید و مرا از کابوس های بدون او نجات دهد. من شنیدم برای زندگی کردن و تنها نبودن نیاز به دو قلب هست. من شنیدم برای امید داشتن و به خوشبختی رسیدن نیاز به دو دست هست. در واقع من چیزهای زیادی می شنوم ولی فقط محدثه را احساس می کنم. امیدوارم اگر داخل زندگی گفت
زهرا خانوم! شما قل اول بودی. با بابات قرار گذاشتیم اسم قل اولو بذاریم فاطمه. تو cephalic بودی مامان جان. برای من مظهر لطف و رحمت خدا بودی از همون اولش. بخاطر تو بود که من تونستم طبیعی زایمان کنم. و بهت بگم که اصلا اذیتم نکردی. نه توی زایمانت اذیت شدم و نه تو این چند روز بعد زایمان... تو خیلی مظلومی مامان جان!

فاطمه خانوم! شما دختر کوچولوی مایی. اولش قرار بود زهرا باشی. تو breech بودی مامان جان. و من میدونستم که قراره هر دومون اذیت بشیم. تمام زمانی که هر دو
وقتی که دیگر لحظه ها خسته بودن و ابرها از بودن و نباریدن گلایه می کردند. چشمانم را بستم و صدای آمدن باد را تصور کردم، چند لحظه بعد تو در مقابل چشمان بسته ام ظاهر می شوی. به تو خیره می شوم و منتظر لبخند می شوم. آنگاه که لبخند زدی، گام به سویت بر می دارم. تو را در آغوش می گیرم و با انگشتهای عاشقم، موهایت را کنار می زنم تا چهره ات را بهتر ببینم. دستهایم را به دورت حلقه می کنم، همانطور که خیلی وقت پیش قلب مرا احاطه کردی. حال چشمانم در زندان خود قرار داد

این سایت یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سایت های کسب لایت کوین رایگان میباشد. در این سایت میتوانید هر 5 دقیقه یک بار مقداری لایتوشی رایگان بدست آورید.واقعا عالی و معتبر هستش .برای استفاده و کسب لایت کوین رایگان 
ادامه مطلب
تابلوسازی از گذشته تا کنون یکی از مهم ترین روش های تبلیغاتی برای هر نوع کسب و کاری محسوب میشود. در واقع تابلوسازی ابتدا با پارچه نویسی و دیوار نویسی آغاز شد تا مدتی هم به همین روال پیش رفت  تا انکه با گسترش و پیشرفت محصولات و با به وجود امدن رقابت در بازار کار باعث شد که صنعت تابلوسازی هم رو به پیشرفت و مدرن‌تر شدن سوق پیداکند و از حالت قدیمی خود خارج شود  تا جایی که کم کم شهر با تابلوی تبلیغاتی چشم نواز شد
از مهم ترین نکاتی که در خصوص تابلو ت
تابلوسازی از گذشته تا کنون یکی از مهم ترین روش های تبلیغاتی برای هر نوع کسب و کاری محسوب میشود. در واقع تابلوسازی ابتدا با پارچه نویسی و دیوار نویسی آغاز شد تا مدتی هم به همین روال پیش رفت  تا انکه با گسترش و پیشرفت محصولات و با به وجود امدن رقابت در بازار کار باعث شد که صنعت تابلوسازی هم رو به پیشرفت و مدرن‌تر شدن سوق پیداکند و از حالت قدیمی خود خارج شود  تا جایی که کم کم شهر با تابلوی تبلیغاتی چشم نواز شد
از مهم ترین نکاتی که در خصوص تابلو ت
این سایت یکی از معتبرترین و بهترین سایت های کسب بیتکوین رایگان میباشد. در این سایت میتوانید طبق زمانی که لود میشه مقداری ساتوشی رایگان بدست آورید.واقعا عالی و بینظیر هستش .

برای استفاده و کسب بیتکوین رایگان 

ادامه مطلب
+ در میانه راه بودم که ایستادم.- در میانه؟!+ آری، در جای که هیچکس نمی ایستد و فقط میروند تا برسند.- به کجا؟!+نمی دانم.انسان ها برای هر کاری بهانه ای دارند و حتی دروغ می گویند.- دروغ؟!+ آره، مثلا دختری را می بوسند که علاقه ای بهش ندارند!- پس چرا می بوسند؟!+ چون فکر می کنند باید انجام دهند. نمی دانند دختر دیر یا زود متوجه می شود و آنگاه جرمی مرتکب شده اند که خداوند را هم شرمنده می کند.
- محمد گفتی در میانه راه هستی. کجا می روی؟+ کجا؟! نمی دانم. هر جا که او با
تابلو چلنیوم (channelium یا channelume) از جمله بهترین و جدیدترین مورد از انواع تابلوهای تبلیغاتی ویژه فروشگاه ها، مغازه ها، شرکت ها و سازمان ها می باشد، چرا که پوشش و یا دیواره حروف برجسته آن را فلز چلنیم تشکیل می دهد.
چلنیوم با پایه آلمینیوم می باشد و دارای مشخصات زیر است:
1- زیبایی ظاهری بسیار زیاد2- عدم زنگ زدی و تغییر شکل در اثر زمان3- بهترین گزینه برای ساخت تابلو با حروف برجسته
همانطور که در بالا گفته شد تابلو چلینیوم دارای کیفیت بسیار بالا بوده
اصن از امروز هیچی نفهمیدم..
تنها پوینتِ مثبتِ امروز دیدن محدثه بعد قرنها بود
جدن چقد بچه پایه ایه..
حاضرم زنش بشم
(میخاستم اینجا یه شکلکی بزارم که بفهمید ب جون خودم شوخی کردم منتها شکلکاش طوری نیس که بشه استفاده کرد مثلا شیطونش لبخند داره!آخه حالا بگیریم براش لبخندم بزاریم طرف شکلکه اصن قیافه ی شیطانی ای نداره..یاازاین شیطون مثبتا ک ته تهش میگن از کیف پول طرف کناریت پول کش برو..
انا اینه
خدایی این چیه..
یکم شیطانی تر
آدم یاد فرشته میوفته بجاش..
و
زهرا خانوم! شما قل اول بودی. با بابات قرار گذاشتیم اسم قل اولو بذاریم فاطمه. تو cephalic بودی مامان جان. برای من مظهر لطف و رحمت خدا بودی از همون اولش. بخاطر تو بود که من تونستم طبیعی زایمان کنم. و بهت بگم که اصلا اذیتم نکردی. نه توی زایمانت اذیت شدم و نه تو این چند روز بعد زایمان... تو خیلی مظلومی مامان جان!
فاطمه خانوم! شما دختر کوچولوی مایی. اولش قرار بود زهرا باشی. تو breech بودی مامان جان. و من میدونستم که قراره هر دومون اذیت بشیم. تمام زمانی که هر دومو
هر شخصی برای خرید فرش ماشینی مرغوب و مورد نظر خود تابع یکسری قوانین خاص است.برخی برای خرید فرش ماشینی بسراغ فرشی می روند که بیشترین فروش را داشته باشد و چون عده ی زیادی این فرش را خریداری کرده اند دیگر کاری با بقیه موارد ندارند و از همه نظر فرش را مورد تایید خود می دانند..برخی از افراد که همیشه بدنبال خاص بودن هستند بالطبع دوست دارند لوازم خانه شان هم خاص باشد و کمتر کسی آنرا داشته باشد.اینگونه افراد بیشتر بسراغ فرش هایی با طرح های ناب می روند
سلام
عرض تسلیتِ شهادت امام صادق علیه السلام که شیعه ی اثنی عشری مدیون زحماتِ بسیااااار ایشونه.
دوسال پیش همین موقع ها بود که با محدثه خانم صحبت می کردم. گفتم فاصله ی روضه ی فاطمیه تا محرم سال بعد خیلی طولانیه! دوست داشتم یه روضه دیگه تو این مدت داشتیم....
گفت: خوب نزدیک ایام شهادت امام صادق علیه السلامه... برای ایشون روضه بگیرین. اما اون سال فرصت برنامه ریزی نداشتیم و توفیق نشد.
الحمدلله پارسال حواسم بود و از ماه مبارک با خانم جلسه ای قرار گذاشت
نمونه ای از دوخت سرمه دوزی به شیوه برجسته را در این پست می بینید که توسط خانم مهری صالحانی از آموزشگاه شب افروز،دوخته شده است. این سرمه دوزی که روی پارچه ای از جنس مخمل اجرا شده، به رنگ بنفش تیره می باشد و برای یک رومیزی مربع در نظر گرفته شده است.
خانم صالحانی برای این رومیزی طرحی از یک گل را با چند شاخه در یک گوشه رومیزی قرار داده و با استفاده از تکنیک های مختلف سرمه دوزی و ذغره دوزی؛ آن را به شیوه سایه روشن؛ سوزندوزی نموده است. این رومیزی زیبا
آیت الله محمد هادی هادوی(فقیه و مجتهد نام آور معاصر)
 آیت الله سید حسن تهامی (فقیه و مجتهد برجسته) 
 آیت الله حاج شیخ محمدحسین آیتی(فقیه و نویسنده برجسته)
 آیت الله اسماعیل فردوسی­پور(سیاستمدار و روحانی برجسته انقلابی)
 آیت الله حاج شیخ جواد عارفی(فقیه و مجتهد معاصر)
 آیت الله سید محمد علی فقیه(فقیه و مجتهد معاصر)
 علامه سید محمد فرزان(محقق و اندیشمند فرزانه)
 علامه سید محمد حسین فاضل تونی(فقیه، فیلسوف و محقق برجسته)
 آیت الله حاج سید کاظم حا
خاطره از زبان خانم محدثه علیرضایی:
مطهره یه متن برای نشریه نوشته بود و داد به منمن اون موقع سردبیر بودم. وقتی متنو خوندم همه چی عالی بود، محتوا عالی، قلم عالی و... اما چنتا ایراد نگارشی کوچیک داشت از نظرمباهاش که مطرح کردم قبول نکرد و گفت تو حق نداری به متن من دست بزنی و... خلاصه اون متنو بدون تغییر زدیم تو نشریهبرای شماره بعدی نشریه بهش گفتم: مطهره بریم از فرمانده بپرسیم که کار درست چیه و اما سردبیر میتونه متن نویسنده و تغییر بده یا نه؟ قبول ک
ای دختر خسته از آدمیان نمایش گر، ای دختر خسته از آمدن های زود رفتن. به من گوش کن. گوش کن به این پسر که در راهت می دود. می دانم هم جنس من بودند آنهای که از شانه های تا ابد گفتن اما باعث شدن که چشمایت به گریند بخاطر گوش های که فقط دروغ می شنیدند. ای دختر پر غرورِ مهربان، ای دختر تنهای عاشق. به من گوش کن. گوش کن به پسری که هم یار غم هایت گریه کرده. می دانم هم جنس من بودند آنهای که برایت می سرودند اما عشقشان به تو فقط در نوشته های مانده بود که حسی نداشتند.
موزه مردم شناسی و اقامتگاه بوم گردی محتشم آب پخش با حضور مردم و مسئولین افتتاح شد.
به گزارش سفیر جنوب؛شامگاه یک شنبه،موزه مردم شناسی و اقامتگاه بوم گردی محتشم با حضور مردم و مسئولان در شهر آب پخش افتتاح شد.
دکتر عبدالله رضایی از اساتید برجسته ادبیات عامیانه استان بوشهر در این مراسم با اشاره اهمیت پرداختن به پیشینیان اظهار داشت:توجه به رسومات گذشتگان و برجسته کردن آنها برای آشنایی با آئین ها و فرهنگ پیشینیان سبب آشنایی نسل جوان با تاریخ گذش

از 9 تا 14 سپتامبر نوزدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی در شهر خلاق اصفهان ، در باغ-موزه تاریخی کاخ چهلستون برگزار شد. 120 غرفه از استانهای ایران در این نمایشگاه بزرگ ، صنایع دستی ایران را به نمایش می گذارد که هر سال در ماه سپتامبر صنایع دستی ایران را برجسته می کند.
همه استانهای ایران شاهد دانش فنی خاصی هستند که در طول تاریخ انجام شده و مبتنی بر شرایط محیطی مختلف است. شهر اصفهان پایگاه اصلی صنایع دستی ایران بوده است ، به همین دلیل میزبان چندین سا
روکرسی زیبایی در این پست می بینیدکه توسط خانم نادیا خاکی از آموزشگاه شب افروز؛ سوزندوزی شده است. پارچه رو کرسی طرح دار و متشکل از دو رنگ آبی می باشد و طرحی از جقه به صورت تک در وسط این روکرسی زیبا نهاده شده و البته شاخه هایی نیز در چهار گوشه به همراه یک گل گندمی، روکرسی را تزیین نموده است.برای تکمیل این سوزندوزی بسیار زیبا از نواری با ریشه و منگوله های آبی ، استفاده شده و البته اضافه نمودن شرابه هایی با ترکیب رنگ سفید و آبی در کنار منگوله های آ
یخچال j961 یکی از یخچال های جدید ساخت سال 2019 می باشد که در فروشگاه کاشانه عرضه شده و به فروش می رسد. این یخچال قابلیت ها و امکانات برجسته ای از جمله فیلتر بهداشتی hygiene fresh، درب بار بزرگ، قفسه های قابل تنظیم، کشو ها ی مخصوص نگهداری میوه ها و سبزیجات و همچنین کمپرسور اینورتر هوشمند می باشد. قابلیت های برجسته ی ای محصول در صفحه ی مخصوص به یخچال j969 در فروشگاه کاشانه به صورت کامل توضیح داده شده است.
این یخچال ساید بای ساید دارای ظرفیت بالای 601 لیتر می

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها